Eurowizja 2021. Finał. Gest przyjaźni Rafała Brzozowskiego. Ma już swoją ulubienicę [ZDJĘCIE]

2021-05-22 22:24
Rafał Brzozowski
Autor: Instagram Niezwykły gest Rafała Brzozowskiego

Rafał Brzozowski reprezentował Polskę na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Niestety nie udało mu się awansować do wielkiego finału. Eurowizja 2021 dobiega końca. Wkrótce poznamy zwycięzcę Eurowizji 2021. Bukmacherzy mają swoje typy, ale wszystko może się jeszcze zdarzyć. Podczas przygody z Konkursem, Rafał Brzozowski zaprzyjaźnił się szczególnie z jedną z konkurentek! Kim jest owa wokalistka i jak wspiera ją Brzozowski? Czy ma szansę wygrać?

Rafał Brzozowski nie bierze udział w finale Eurowizji 2021, ale wspiera swoich konkurentów! Szczególnie zaprzyjaźnił się z reprezentantką San Marino – Senhit Zadik Zadik (42 l.), z którą podjął pewną współpracę jeszcze przed Eurowizją. Wokalistka miała pojawić się w jednym z odcinków „Jaka to melodia?”.  Widać, że artyści bardzo się polubili. Rafał Brzozowski przekazał koleżance wsparcie za pomocą Instagrama.

Senhit, życzę Ci z całego serca powodzenia! Wieczorem będę trzymał kciuki 🤞🤞🤞- oczywiście za resztę wspaniałych artystów także!

Artystka z San Marino skomentowała post Brzozowskiego i wyznała mu miłość! Senhit zaskoczyła widzów występem w towarzystwie znanego amerykańskiego rapera, znanego jako Flo Rida! Podczas drugiego półfinału zaliczyła wpadkę. Wokalistka przypadkowo odsłoniła więcej ciała. Widzowie mogli zaobserwować wypadające piersi wokalistki. 

ZOBACZ: Eurowizja 2021 - finał. Polska krew w finale?! Szokujące informacje na temat jednej z reprezentantek [RELACJA NA ŻYWO]

Eurowizja 2021. Z nimi konkurował Rafał Brzozowski! Skrót występów podczas II półfinału

Quiz. Eurowizja 2021. Co wiesz o polskim reprezentancie Rafale Brzozowskim?

Pytanie 1 z 10
Jaki sport w młodości trenował Brzozowski?

Więcej o Eurowizji 2021

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE