Eurowizja 2021. Uczestnik "Milionerów" i Mister Polski w ekipie Brzozowskiego. Kim są tancerze?

2021-05-19 19:38
Eurowizja 2021. Kim są tancerze Rafała Brzozowskiego?
Autor: Facebook Eurowizja TVP Eurowizja 2021. Kim są tancerze Rafała Brzozowskiego?

Eurowizja 2021. Myśli Polaków krążą wokół Rafała Brzozowskiego, który w drugim półfinale Eurowizji będzie reprezentował nasz kraj. Przygotowanie gwiazdora wymagało sporego wysiłku i zaangażowania wielu osób. W ekipie Rafała Brzozowskiego są przede wszystkim tancerze, którzy wystąpią u jego boku. Efekty wizualne mają wpływ na ocenę widzów i jurorów. Sukces zależy od pracy zespołowej. Kim są tancerze Brzozowskiego? Okazuje się, że są to znane twarze. Jedne z nich wystąpił w teleturnieju "Milionerzy", a drugi może pochwalić się tytułem Mistera Polski. Sprawdź, co jeszcze o nich wiemy.

Nasz reprezentacja szykuje się do drugiego półfinału, który będziemy relacjonować na żywo na stronie SE.pl w czwartek 20 maja. Relację z pierwszego półfinału i listę finalistów zobaczysz tutaj. Rafał Brzozowski i jego ekipa kontaktują się z nami z Rotterdamu. Przeżywali chwile grozy, gdy okazało się, że u jednego z członków ekipy wykryto koronawirusa. Polska reprezentacja trafiła na pięciodniową kwarantannę i w odosobnieniu oczekiwała wyników testów. Z najnowszych informacji wynika, że wyniki rozstrzygających testów nie potwierdziły zakażenia wirusem. Wszyscy członkowie polskiej delegacji są zdrowi i mogą rozpocząć próby do czwartkowego występu. Team Brzozowskiego ćwiczy w każdym możliwym momencie. Nie odpuszczają, aby zrobić wrażenie w drugim półfinale. Zobaczcie poniżej filmik, na którym tancerze i Brzozowski mają próbę w izolacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, kim są tancerze Rafała Brzozowskiego. 

Eurowizja 2021. Oto zwycięzcy pierwszego półfinału

Uczestnik "Milionerów" i Mister Polski w ekipie Brzozowskiego. Kim są tancerze?

Zanim przedstawimy tancerzy warto dodać, że obaj należą do grupy tanecznej Volt kierowanej przez Agustina Egurrolę. Juror "Dance Dance Dance" nadzoruje próby w Rotterdamie.

Kim jest Daniel Borzewski?

25-letni tancerz to Mister Polski 2019. Możecie go kojarzyć z wielu programów typu talent show. Występował m.in. w "Mam Talent" (gdzie doszedł aż do półfinału), pojawił się w "Tańcu z Gwiazdami", "Dance, Dance, Dance", "Jaka to melodia", czy "The Voice of Poland". Mister Polski 2019 tańczył na festiwalu w Opolu, a także na imprezach sylwestrowych TVP.

Kim jest Bartosz Kołecki?

Życiorys tancerza może Was zaskoczyć. W kwietniu 2018 roku Bartosz Kołecki wziął udział w teleturnieju "Milionerzy". Niestety nie został milionerem, ale zakończył grę z nagrodą w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wiecie, że Bartosz musiał zmierzyć się z pytaniem o Sławomira? "Czym polewają się rycerz Sławomir i królowa nocy Magdalena w Zakopanem z hitu gwiazdy rock-polo?" - wierni fani piosenkarza z pewnością już wiedzą, jaka jest poprawna odpowiedź. 

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski i jego tancerze
Autor: AKPA Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski i jego tancerze

Quiz. Historia Polski na Eurowizji. Znasz wszystkich reprezentantów?

Pytanie 1 z 10
Kto dwukrotnie reprezentował nasz kraj?

Więcej o Eurowizji 2021:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE