Eurowizja 2021. Bukmacherzy są pewni, kto wygra. Sprawdź, czy się z nimi zgadzasz! [WIDEO]

2021-05-21 10:13
Eurowizja 2021. Typowanie bukmacherów. Kto wygra Eurowizję 2021?
Autor: Facebook Eurowizja TVP Eurowizja 2021. Typowanie bukmacherów. Kto wygra Eurowizję 2021?

Dwa półfinały wyłoniły państwa, które dostały awans do finału 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Ten wielki dzień odbędzie się w sobotę, 22 maja. Kto wygra Konkurs? Śledźcie naszą relację na żywo, na stronie SE.pl. Bukmacherzy od samego początku typują zwycięzców. Sprawdź, na którym miejscu według nich, miał znaleźć się Rafał Brzozowski. Jakie kraje mają szansę na podium? W czasie pierwszego półfinału wyłoniono faworytkę, czy nadal utrzymuje wysokie miejsce? Porównaj ranking bukmacherów do swoich typów!

Eurowizja 2021. FINAŁ

Za nami dwa półfinały. Występy wyłoniły 25 państw, które zobaczymy w wielkim finale, 22 maja. Śledźcie naszą relację na żywo! Pełna lista finalistów tutaj. Niestety wśród szczęśliwców nie ma Polski, którą reprezentował Rafał Brzozowski. W pierwszym półfinale zobaczyliśmy m. in. fenomenalny występ wokalistki Destiny z Malty. Piosenkarka przedstawiana była przez komentujących jako jedna z faworytek! Gwiazda zaśpiewała gospelowy utwór z muzyką elektro. Dała niezły popis. Trzeba przyznać, że ma mocny i charyzmatyczny głos. Bukmacherzy obstawiali przed pierwszym finałem, że największe szanse na wygraną ma Szwajcaria, Malta i Francja. W drugim półfinale dominującą pozycję zaczynały przejmować Włochy. Jak wygląda aktualne typowanie zwycięzcy? Sprawdź niżej. 

Eurowizja 2021. Z nimi konkurował Rafał Brzozowski! Skrót występów podczas II półfinału

ZOBACZ: Eurowizja 2021. Wpadka San Marino. Wyskakujące piersi wokalistki [ZDJĘCIE]

Eurowizja 2021. Bukmacherzy są pewni, kto wygra. Sprawdź, czy się z nimi zgadzasz!

Na stronie eurowizja.org można zapoznać się z rankingiem fachowców. Tuż przed drugim półfinałem, w którym wystąpił Rafał Brzozowski, eksperci ocenili jego szanse na awans na poziomie około dziesięciu procent. 

- Faworytem do wygranej nadal są Włochy. Måneskin zasiadł na fotelu lidera po drugiej próbie i zepchnął z niego Francję, która obecnie jest druga. Faworyzowana na początku Malta po półfinałowym występie poprawiła swoje notowania i na moment awansowała na drugie miejsce. Obecnie jest trzecia - podano na stronie eurowizja.org.

Rockowy zespół Måneskin powstał w 2016 roku. Jego nazwa w języku duńskim oznacza światło księżyca. W 2017 roku grupa wzięła udział we włoskiej edycji X Factor. Zajęli w programie drugie miejsce. Czy eurowizyjna publiczność doceni rockowe brzmienia? Jakie są Wasze typy?

Quiz. Eurowizja 2021. Co wiesz o polskim reprezentancie Rafale Brzozowskim?

Pytanie 1 z 10
Jaki sport w młodości trenował Brzozowski?

Więcej o Eurowizji 2021:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE