Eurowizja 2021. Reprezentantka Mołdawii ma polskie korzenie! Tragiczna historia jej babki. Kim jest Natalia Gordienko?

2021-05-22 22:55
Eurowizja 2021. Polskie korzenie reprezentantki Mołdawii
Autor: Instagram Eurowizja 2021. Polskie korzenie reprezentantki Mołdawii

Eurowizja 2021 zaskakuje faktami na temat swoich reprezentantów. Kim jest Natalia Gordienko? Wokalistka stylizuje się na Britney Spears. Reprezentantka Mołdawii przyznała się do polskich korzeni! Okazało się, że zawdzięcza je swojej babci. Jednak kryje się za tym tragiczna historia. Co jeszcze wyszło na jaw w finale Eurowizji 2021? Zaskoczy Was jeszcze jeden fakt. Okazało się, że polska krew opanowała Konkurs.

Konkurs Piosenki Eurowizji daje możliwość poznania artystów z innych państw. Rafał Brzozowski zaprzyjaźnił się z jedną ze swoich konkurentek! Po tym, jak nie awansował do finału, postanowił nadal ją wspierać. Zobacz gest przyjaźni dla jego ulubienicy! Poznaj przebieg finału Eurowizji 2021. Zapoznaj się z relacją na żywo. Warto obejrzeć galerie ze zdjęciami z tego wydarzenia. Uczestnicy Eurowizji postawili na mocne akcenty. Każdy chce się wyróżniać. Na taki pomysł wpadła również reprezentantka Mołdawii, Natalia Gordienko. Wokalistka stylizuje się na Britney Spears. Poniżej jej zdjęcia. Okazało się, że piosenkarka ma polskie korzenie!

Kim jest Natalia Gordienko?

Natalia Gordienko ma 34 lata. To mołdawska piosenkarka i tancerka pochodzenia ukraińskiego. Została odznaczona tytułem honorowym „Zasłużony Artysta Mołdawii”. Polskie korzenie zawdzięcza babci, która opuściła nasz kraj po tragicznych wydarzeniach drugiej wojny światowej. Mamy jeszcze jedną niespodziankę. To nie koniec uczestników z polską krwią w żyłach! Reprezentantka Francji również może pochwalić się babcią z Polski! Coś innego również zainteresowało fanów Eurowizji. Reprezentantka Cypru wygląda jak Blanka Lipińska!

Eurowizja 2021. Z nimi konkurował Rafał Brzozowski! Skrót występów podczas II półfinału

SPRAWDŹ: Eurowizja 2021. Finał. Gest przyjaźni Rafała Brzozowskiego. Ma już swoją ulubienicę [ZDJĘCIE]

Quiz. Eurowizja 2021. Co wiesz o polskim reprezentancie Rafale Brzozowskim?

Pytanie 1 z 10
Jaki sport w młodości trenował Brzozowski?

Więcej o Eurowizja 2021

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE