Quiz. Eurowizja 2021. Co wiesz o polskim reprezentancie Rafale Brzozowskim?

2021-05-20 11:00
Eurowizja 2021. Co wiesz o polskim reprezentancie Rafale Brzozowskim?
Autor: AKPA Eurowizja 2021. Co wiesz o polskim reprezentancie Rafale Brzozowskim?

Eurowizja 2021 rozgrzewa serca wiernych fanów Konkursu. Rafał Brzozowski jest 24 reprezentantem Polski. Wokalista liczy na wsparcie fanów w postaci dopingu i oddanych na niego głosów. Gwiazdor TVP dał się poznać również jako prowadzący i gospodarz wielu programów. Rafał Brzozowski uświetnia swoimi występami liczne wydarzenia telewizyjne. Co o nim wiesz? Jakie były jego początki w polskim show-biznesie? Jak poradzi sobie Polska na Eurowizji 2021? Spróbuj swoich sił w naszym quizie! Powodzenia!

Eurowizja 2021. Rozwiąż nasz quiz. Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Quiz. Eurowizja 2021. Co wiesz o polskim reprezentancie Rafale Brzozowskim?

Pytanie 1 z 10
Jaki sport w młodości trenował Brzozowski?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Powodzenia!

Eurowizja 2021. Zobacz więcej materiałów na ten temat!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE