Rafał Brzozowski przerywa milczenie po tym, jak przegrał Eurowizję! Zobaczcie, jak tłumaczy swoją porażkę!

2021-05-21 15:48
Rafał Brzozowski, The Ride, Eurowizja 2021
Autor: AKPA Rafał Brzozowski, "The Ride", Eurowizja 2021

Rafał Brzozowski (39 l.) reprezentował Polskę na tegorocznej Eurowizji i nie poszło mu najlepiej. Nie udało mu się nawet przejść do finału konkursu piosenki. Po jego występie w sieci zaszumiało, a głosy widzów są bardzo podzielone. Od początku było wiadome, że Polak ma bardzo małe szanse na sukces na scenie w Rotterdamie. Rafał Brzozowski przerywa milczenie po tym, jak ogłoszono, że nie przechodzi do następnego etapu. Zobaczcie, jak tłumaczy swoją porażkę!

Tuż po ogłoszeniu, że Polska nie przechodzi do finału Eurowizji 2021, Rafał Brzozowski nagrał na swoim InstaStory relację. Gwiazdor postanowił odnieść się do tego, co się stało.

- Kochani no. Nie wiem, co powiedzieć. Daliśmy z siebie po prostu wszystko, co się dało. Bawiliśmy się świetnie. To była największa przygoda mojego życia. Fantastyczna! Trzeba też umieć przegrywać, więc my naprawdę dziękujemy za tę przygodę, ja dziękuję wam za to wielkie wsparcie, które czułem. Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję - powiedział Rafał Brzozowski.

Polski reprezentant dodał też wpis, w którym ostatecznie pożegnał się z Eurowizją i uczestnikami konkursu.

- Moja piękna przygoda z Eurowizją dobiegła końca - rozpoczyna swój wpis Rafał Brzozowski. - To były 3 miesiące intensywnej pracy. Nie tylko prób wokalnych i tanecznych, ale też dziesiątki godzin wywiadów i rozmów z ludźmi z całego świata.

- Hasło tegorocznego konkursu to "Open up". I wierzę, że nam wszystkim udało się zrealizować tę ideę! W Rotterdamie poznałem wyjątkowych artystów, ludzi otwartych na świat, pełnych pozytywnej energii, której tak bardzo potrzebujemy w tych ciężkich momentach - pisze Rafał Brzozowski.

Podziękował także członkom polskiej delegacji.

- Dziękuję tancerzom, całej polskiej delegacji i osobom zaangażowanym w przygotowania do Konkursu oraz organizatorom tego wspaniałego wydarzenia. To był intensywny okres. Daliśmy z siebie wszystko i to jest najważniejsze!

Na koniec Rafał Brzozowski zwrócił się do swoich fanów i pogratulował artystom, którym udało się wejść do finału.

- Wielkie podziękowania za wszystkie wyrazy wsparcia, które codziennie spływały do mnie. Dawało mi to dodatkowej energii do działania! Jesteście wspaniali! ❤️Gratulacje dla wszystkich niesamowitych artystów, którzy powalczą w sobotę o zwycięstwo. Powodzenia! 🤞 - zakończył swój wpis Rafał Brzozowski.

Eurowizja 2021. Występ Rafała Brzozowskiego. Jak sobie poradził?
Sonda
Czy Rafał Brzozowski ma szansę przejść do finału Eurowizji 2021?

Więcej o Eurowizji 2021:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE