Klamka zapadła! Jest decyzja ws. występu Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021!

2021-05-19 13:04
Rafał Brzozowski, The Ride, Eurowizja 2021
Autor: AKPA Rafał Brzozowski, "The Ride", Eurowizja 2021

Wiadomość o koronawirusie w polskiej reprezentacji postawiła pod znakiem zapytania występ naszej delegacji. Rafał Brzozowski i jego ekipa zostali poddani przymusowej izolacji i kilkakrotnie przeszli testy na kornawirusa. Wynik ostatniego, dzisiejszego testu, jednoznacznie rozstrzygnął, co dalej z występem Polaków na Eurowizji 2021. Rafał Brzozowski kilka minut przed godziną 13:00 przekazał najnowsze wiadomości!

Organizatorzy Eurowizji 2021 wydali oświadczenie ws. koronawirusa w polskiej delegacji.

- W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 w polskim zespole, w sobotę 15 maja wszyscy pozostali członkowie delegacji zostali poddani testom PCR, zgodnie z protokołem BHP Konkursu Piosenki Eurowizji 2021. Z przyjemnością informujemy, że wszystkie testy PCR wyszły negatywnie. Na wszelki wypadek polska delegacja pozostanie w kwarantannie do czasu ponownego przetestowania, które odbędzie się przed próbami generalnymi do drugiego półfinału w środę - czytamy w oświadczeniu.

Eurowizja.org poinformowała wczoraj, że wyniki testów nie wykazały zakażenia koronawirusem. Niestety występ polskiej delegacji dalej był zagrożony, a Rafał Brzozowski z ekipą w środę musieli poddać się kolejnemu testowi. 

Kilka minut przed godziną 13:00 Rafał Brzozowski na swoim Instagramie poinformował, że wyniki rozstrzygających testów nie potwierdziły zakażenia wirusem. Wszyscy członkowie polskiej delegacji są zdrowi i mogą rozpocząć próby do czwartkowego występu. 

- Dzień dobry kochani. Testy negatywne. Jedziemy. Nie dajemy się. Wszyscy zdrowi także walczymy. Próby za chwile. Będziemy wszystko relacjonować. Ale się cieszę - poinformował Rafał Brzozowski. 

Rafał Brzozowski zdradził „Super Expresowi” swoje plany po powrocie z Eurowizji!

Więcej o Eurowizji 2021:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE