Klamka zapadła! Jest decyzja ws. występu Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021!

2021-05-19 13:04
Rafał Brzozowski, The Ride, Eurowizja 2021
Autor: AKPA Rafał Brzozowski, "The Ride", Eurowizja 2021

Wiadomość o koronawirusie w polskiej reprezentacji postawiła pod znakiem zapytania występ naszej delegacji. Rafał Brzozowski i jego ekipa zostali poddani przymusowej izolacji i kilkakrotnie przeszli testy na kornawirusa. Wynik ostatniego, dzisiejszego testu, jednoznacznie rozstrzygnął, co dalej z występem Polaków na Eurowizji 2021. Rafał Brzozowski kilka minut przed godziną 13:00 przekazał najnowsze wiadomości!

Organizatorzy Eurowizji 2021 wydali oświadczenie ws. koronawirusa w polskiej delegacji.

- W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 w polskim zespole, w sobotę 15 maja wszyscy pozostali członkowie delegacji zostali poddani testom PCR, zgodnie z protokołem BHP Konkursu Piosenki Eurowizji 2021. Z przyjemnością informujemy, że wszystkie testy PCR wyszły negatywnie. Na wszelki wypadek polska delegacja pozostanie w kwarantannie do czasu ponownego przetestowania, które odbędzie się przed próbami generalnymi do drugiego półfinału w środę - czytamy w oświadczeniu.

Eurowizja.org poinformowała wczoraj, że wyniki testów nie wykazały zakażenia koronawirusem. Niestety występ polskiej delegacji dalej był zagrożony, a Rafał Brzozowski z ekipą w środę musieli poddać się kolejnemu testowi. 

Kilka minut przed godziną 13:00 Rafał Brzozowski na swoim Instagramie poinformował, że wyniki rozstrzygających testów nie potwierdziły zakażenia wirusem. Wszyscy członkowie polskiej delegacji są zdrowi i mogą rozpocząć próby do czwartkowego występu. 

- Dzień dobry kochani. Testy negatywne. Jedziemy. Nie dajemy się. Wszyscy zdrowi także walczymy. Próby za chwile. Będziemy wszystko relacjonować. Ale się cieszę - poinformował Rafał Brzozowski. 

Rafał Brzozowski zdradził „Super Expresowi” swoje plany po powrocie z Eurowizji!

Więcej o Eurowizji 2021:

Sonda
Czy Rafał Brzozowski ma szansę przejść do finału Eurowizji 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE