Bukmacherzy mówią, kto wygra Eurowizję 2021! Do tej pory ich typy się sprawdzały! Wybór zszokuje wielu!

2021-05-21 21:22
Eurowizja 2021
Autor: YouTube/Eurovision Song Contest Eurowizja 2021

Choć Polska odpadła z Eurowizji 2021, to konkurs nadal trwa, a w najbliższą sobotę zobaczymy finał. Do tej pory przewidywania bukmacherów były dość trafne. Od początku nie dawali wielkich szans na to, że Rafał Brzozowski wejdzie do finału. Jesteście ciekawi, kto wygra Eurowizję 2021? Bukmacherzy największego faworyta, który ich zdaniem zwycięży konkurs!

Bukmacherzy od początku nie dawali polskiemu reprezentantowi wielkich nadziei. Według ich typów szanse na to, że Rafał Brzozowski dotrze do finału Eurowizji 2021 wynosiły zaledwie 11 %. W ogólnym zestawieniu nasz reprezentant również nie wypadł najlepiej. Bukmacherzy obstawiają, że Rafał Brzozowski wyląduje na przedostatnim miejscu. Gorzej od niego wypadła tylko Gruzja.

I mimo, że dla Polski konkurs jest już zaskoczony, to rywalizacja pomiędzy krajami członkowskimi UE trwa. Eurowizja 2021 wciąż budzi wiele emocji wśród widzów, którzy mieli okazję zobaczyć konkurentów Rafała Brzozowskiego. Widzowie mają swoje typy na zwycięzców, a jakie jest zdanie bukmacherów? 

Eurowizja 2021: Bukmacherzy obstawiają kto wygra konkurs

Największym faworytem Eurowizji 2021 jest włoski zespół Maneskin i to właśnie oni mają wygrać konkurs. W skład formacji wchodzą Damiano David (wokalista), Victoria De Angelis i Thomas Raggi (gistarzyści) oraz Ethan Torchio (perkusista). Zespół powstał w 2016, a jego karierę zapoczątkował występ we włoskim X-Factorze, w którym zajęli II miejsce. Maneskin odniósł ogromny sukces, a ich debiutancki album zgarnął aż trzy platynowe płyty. 

Większość z ich singli długo utrzymywała się w pierwszej piątce list przebojów we Włoszech. Na ich popularność na pewno wpłynął też kontrowersyjny wizerunek - członkowie zespołu Maneskin zdecydowanie są wyraziści i zwracają uwagę. Zobaczcie nich piosenkę z Eurowizji 2021 niżej. A jakie są wasze typy? Dajcie nam znać w komentarzu!

Eurowizja 2021. Występ Rafała Brzozowskiego. Jak sobie poradził?

Więcej o Eurowizji 2021:

QUIZ. Czwarta rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Pamiętacie jego twórczość?

Pytanie 1 z 10
Z jaką grupą/kabaretem był związany Wodecki, zanim rozpoczął solową karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE