Czy Rafał Brzozowski ma dziewczynę? Dlaczego rozstał się z narzeczoną? Eurowizja 2021

2021-05-20 6:00
Rafał Brzozowski
Autor: TVP

Rafał Brzozowski (40 l.) walczy w Rotterdamie o wygraną w Eurowizji 2021. Towarzyszy mu stres i trema. Z pewnością byłoby mu łatwiej, gdyby mógł te trudne chwile dzielić z ukochaną osobą. Niestety musiał pojechać tam sam, ale czy w domu czeka na niego jakaś piękność, która trzyma za niego kciuki?

Od lat Rafał Brzozowski podbija nie tylko rynek muzyczny, ale przede wszystkim serca wiernych fanek. Do tej pory dziewczyny mogły tylko o nim pomarzyć, bo piosenkarz od lat związany był z modelką Anną Tarnowską, z którą był zaręczony. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Obydwoje jednak zapewniają, że pozostali przyjaciółmi.

ZOBACZ KONIECZNIE: Rafał Brzozowski. Zobacz jak mieszka polski reprezentant Konkursu Eurowizja 2021 [GALERIA]

Koniec miłości

Ponad miesiąc temu Rarał poinoformował na Instagramie, że rozstał się z narzeczoną.

"Razem z Anią chcielibyśmy poinformować, że po ośmiu latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki", napisał na swoim profilu.

Bardzo podobny wpis umieściła u siebie również Ania, która zapewniła, że będzie trzymała kciuki za jego występ w Eurowizji 2021. Dla wszystkich było to wielkie zaskoczenie. Do tej pory nie było słychać o żadnych kryzysach w ich związku, a wręcz przeciwnie mówiono nawet o zbliżającym się ślubie. Sam piosenkarz potwierdzał te doniesienia pytany o ten wyjątkowy dzień.

- Zbliżam się do czterdziestki, więc ślub byłby czymś pięknym - powiedział dla "Plejady" i dodał, że wesele byłoby dosyć spore: "samej rodziny jest 100 osób".

Okazało się jednak, że takie marzenia to już przeszłość, chociaż fani są w szoku, bo Tarnowska uchodzi za prawdziwą piękność, a na swoim konice ma wiele tytułów m.in. tytuł Wicemiss Polonia 2007, III Wicemiss Intercontinental 2009 oraz Wicemiss Świata Studentek 2010.

A w ich mieszkaniu aż roiło się od seksowynych zdjęć Ani. Teraz Brzozowski musiał je schować na dno szafy i pogodzić się z miłosną porażką. Plotkuje się, że powodem rozstania był fakt, że celebryta zbyt mało czasu poświęcał ukochanej i przez dużą ilość pracy mało bywał w domu. Nawet podczas zeszłorocznego rozdania Telekamer 2020, Rafał, który pojawił się na imprezie sam, przepraszał publicznie ukochaną.

Gdy odbierał nagrodę powiedział: „Przepraszam, że przez moją pracę nie ma mnie w domu”.

Teraz to już nie ma znaczenia. Pytanie tylko, czy znajdzie się ktoś kto pocieszy muzyka?

Ma nową ukochaną?

Oczywiście od razu pojawiły się spekulacje, że może powodem rozstania była inna kobieta. Sam zainteresowany nie komentował takich plotek, ale oliwy do ognia dodała informacja, że piosenkarza bardzo wspiera Edyta Górniak (49 l.), która postanowiła pomóc Rafałowi w przygotowaniach do Eurowizji 2021. Diwa postanowiła również pocieszyć go po rozstaniu z narzeczoną.

"Relacje się przekształcają. To naturalny ich proces. Najważniejsze, że pozostajecie w życzliwości i w przyjaźni. To łagodzi czas transformacji dla obu stron. Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na Twój występ Eurowizyjny", napisała Górniak pod wpisem Rafała, w którym informował o końcu miłości z Anią.

Wtedy na dobre sieć rozgrzała się do czerwoności. Z pewnością po przyjeździe z Rotterdamu przekonamy się, czy piosenkarz utrzyma bliską relację z Edytą. Wszyscy z zapartym tchem będą śledzić życie Brzozowskiego, żeby zobaczyć kto teraz zajmie miejsce ślicznej modelki.

Quiz. Historia Polski na Eurowizji. Znasz wszystkich reprezentantów?

Pytanie 1 z 10
Kto dwukrotnie reprezentował nasz kraj?
Eurowizja 2021. Tak Rafał Brzozowski przygotowywał się na Eurowizję 2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE