Rafał Brzozowski, 2019r.

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Rafał Brzozowski, 2019r.

Rafał Brzozowski. Zobacz, jak mieszka polski reprezentant Konkursu Eurowizja 2021 [GALERIA]

2021-05-19 10:00

Rafał Brzozowski (40 l.), który reprezentuje nas na Eurowizji 2021, może pochwalić się luksusowym apartamentem. Nie znajdziemy tam jednak przepychu i nowoczesnych instalacji. Zobacz jak mieszka znany piosenkarz i gdzie regeneruje siły przed każdym scenicznym występem.

Przez ostatnie lata kariera Rafała nabiera tempa. Oprócz zajmowania się muzyką, został gwiazdą Telewizji Polskiej, w której prowadzi programy rozrywkowe. W dodatku teraz został reprezentanem Polski w konkursie Eurowizji 2021 z piosenką "The Ride". Fanki są w nim zakochane i chcą wiedzieć wszystko na temat swojego przystojnego idola. Postanowiliśmy spełnić ich marzenie i pokazać jak mieszka Brzozowski. Tym bardziej, że teraz w jego sercu i sypialni jest miejsce na nową wybrankę, po tym jak rozstał się z ukochaną Anną Tarnowską.

ZOBACZ KONIECZNIE: Eurowizja 2021 - reprezentantka Cypru wygląda jak Blanka Lipińska! Zobacz

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Rafał to skromny mężczyzna, który raczej nie przepada za ekstremalnymi rzeczami i nie afiszuje się ze swoimi pieniędzmi. I właściwie właśnie w takim stylu urządzony jest jego dwupoziomowy aparatment w Warszawie. Piosenkarz postawił na klasykę i stonowane kolory.

Kuchnia jest niemal sterylnie biała, chociaż przełamana ciemnymi blatami. Salon to połączenie brązu i beżu. Kluczowe miejsce to duży stół, który może pomieścić rodzinę i wielu znajomych. Wszyscy też zmieszczą się na kanapie, na której zapewne Rafał odpoczywa po całym dniu ciężkiej pracy. Może też obejrzeć dobry film, bo piosenkarz nie uległ modzie wśród gwiazd, które nie mają telewizora. Widać też, że reprezentant na Eurowizję 2021 lubi różne zdjęcia i pamiątki, których jest w domu dużo.

Na górę prowadzą podwieszane schody, które prowadzą do bardziej intymnej sfery życia idola wielu Polek. Oczywiście najbardziej ciekawi je jak wygląda sypialnia Brzozowskiego - i tu mogą się troszkę rozczarować. Fajerwerków nie ma, lustra na łóżkiem, czy innych gadżetów. Rafał znowu urządził ten pokój w kolorach brązu, a podwójne łożko na pewno pozwala mu na zasłużony odpoczynek, jednak jego sypialnia raczej przypomina surowy pokój hotelowy.

Podobnie jest z łazienką, która prezentuje się po prostu przyzwoicie. Najwięcej dzieje się chyba w pokoju muzycznym. Stojące tam instrumenty muzyczne, nagrody, pamiątki tworzą w końcu jakiś wyjątkowy klimat.

Quiz. Historia Polski na Eurowizji. Znasz wszystkich reprezentantów?

Pytanie 1 z 10
Kto dwukrotnie reprezentował nasz kraj?

Nowa wybranka, nowe wnętrze

Do tej pory w apartamencie mieszkał przez lata z ukochaną Anią. Niestety para poinformowała, że ich związek zakończył się, ale pozostają w przyjaźni. Gdy wspólnie mieszkali, w domu Rafała było mnóstwo zdjęć ślicznej partnerki. Nic dziwnego, w końcu jest seksowną modelką. Teraz jednak Brzozowski musi je schować na dno szafy, a może wkrótce ktoś inny skradnie jego serce.

Konkurs Eurowizji 2021 wzbudził ogromne zainteresowanie jego osobą, więc z pewnością kandydatek nie będzie brakować. Może też przyszła ukochana wprowadzi jakieś zmiany w jego mieszkaniu, a wnętrza zyskają troche koloru i życia. Póki co, Rafał skupia się nie na miłosnych podbojach, a na zajęciu jak najlepszego miejsca w konkrusie Eurowizji 2021. Już 20 maja, w półfinale przekonamy się, czy jego piosenka "The Ride" powali na kolana jury. Jeśli tak się stanie, to zobaczymy go w finale konkursu 22 maja!

Rafał Brzozowski zdradził „Super Expresowi” swoje plany po powrocie z Eurowizji!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE