Wiemy już kiedy i gdzie odbędzie się Eurowizja Junior 2021! Kto będzie reprezentować Polskę?

2021-05-20 20:54
Eurowizja Junior 2021 kiedy i gdzie?
Autor: AKPA Eurowizja Junior 2021 kiedy i gdzie?

Dziś podczas Eurowizji 2021 zobaczymy występ reprezentanta Polski, Rafała Brzozowskiego. Tymczasem Europejska Unii Nadawców podała gdzie i kiedy odbędzie się Eurowizja Junior 2021. Część uczestników konkursu piosenki dla dzieci jest już znana. Niektóre kraje stawiają na zwycięzców swoich edycji programu "The Voice Kids". Czy Polska też postawi na zwyciężczynię 4. edycji muzycznego talent show dla dzieci? Czy Sara Egwu-James będzie naszą reprezentantką na Eurowizji Junior 2021? Poznajcie szczegóły!

Do tej pory udział w Eurowizji Junior 2021 potwierdziły Francja, Gruzja, Hiszpania, Niemcy i Rosja. Wiadomo też, że Holandia zakończyła już castingi do konkursu, z którego wybiorą swojego reprezentanta. Irlandia ogłosiła, że zamierza wrócić na Eurowizję Junior po przerwie, a Portugalia poinformowała, że ich reprezentantem będzie Simão Oliveira, 14-letni zwycięzca tamtejszej edycji "The Voice Kids". 

Wiadomo też, że Polska wybiera się na Eurowizję Junior 2021. Trwają zgłoszenia do programu "Szansa na sukces", jego zwycięzca będzie reprezentować nasz kraj. Ostatnio wielkie emocje wzbudzała Sara Egwu-James, zwycięźczyni 4. edycji "The Voice Kids". Czy to właśnie ona pojedzie na Eurowizję Junior 2021? Tego dowiemy się dopiero jesienią.

Wiadomo już kiedy i gdzie odbędzie się Eurowizja Junior 2021

- Na początku grudnia pojawiła się oficjalna informacja ze strony Europejskiej Unii Nadawców, że Eurowizja Junior 2021 odbędzie się we Francji. Teraz wiemy, że francuski nadawca zorganizuje konkurs w stolicy kraju, Paryżu. Widowisko zostanie zorganizowane w słynnej La Seine Musicale, która może pomieścić 6000 widzów z całej Europy. Ciekawostką jest, że Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia 2021 roku! Nigdy wcześniej w historii konkursu nie odbył się on tak późno - czytamy na Eurowizja.org.

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu
Sonda
Czy Rafał Brzozowski ma szansę przejść do finału Eurowizji 2021?

Więcej o Eurowizji 2021:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE