Szykuje się wielkie muzyczne widowisko! Finał Eurowizji 2021 z gościnnym udziałem gwiazd

2021-05-22 9:16
Europa zdecyduje
Autor: Materiały prasowe Konkurs piosenki Eurowizji

Walka o tytuł najlepszego głosu Starego Kontynentu trwa! W finale Eurowizji 2021 widzów czeka wielkie muzyczne widowisko z udziałem gwiazd światowego formatu. Kogo zobaczymy na scenie w Rotterdamie?

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs

Po zaciekłej, dwudniowej rywalizacji przedstawicieli 33 państw w ramach koncertów półfinałowych międzynarodowa widownia wyłoniła dwudziestu najlepszych artystów. W sobotni wieczór o zwycięstwo w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji walczyć będą z przedstawicielami tzw. wielkiej piątki, czyli wykonawcami reprezentującymi Francję, Hiszpanię, Wielką Brytanię, Włochy i Niemcy, a także reprezentantem Holandii, który – śpiewając w barwach kraju organizującego konkurs – zgodnie z zasadami ma zagwarantowane miejsce w finale.

Muzyczną rywalizację uświetnią dodatkowo występy gwiazd, wśród nich bijący rekordy popularności na całym świecie holenderski DJ Afrojack oraz Glennis Grace, która reprezentowała Holandię na Eurowizji w 2005 r. Wydarzenie komentować będą dla polskich widzów na bieżąco Aleksander Sikora i Marek Sierocki.

Emisja w TV:

Konkurs Piosenki Eurowizji - Rotterdam 2021 - finał

Sobota 21.00 TVP 1

Eurowizja 2021. Edyta Górniak kontra Rafał Brzozowski

Eurowizja 2021 - więcej materiałów:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE