Eurowizja 2021. Wiemy, gdzie Rafał Brzozowski odreaguje Eurowizję. Gdzie go można spotkać?

2021-05-22 20:54
Rafał Brzozowski, The Ride, Eurowizja 2021
Autor: AKPA Rafał Brzozowski, "The Ride", Eurowizja 2021

Eurowizja 2021 nie przyniosła Rafałowi Brzozowskiemu (40 l.) szczęścia. Najpierw były nerwy i niepewność, czy po pozytywnym teście na COVID-19 jednego z członków ekipy nasz reprezentant w ogóle wystąpi. A gdy już udało mu się brawurowo wykonać „The Ride” na scenie w Rotterdamie zabrakło mu szczęścia, by znaleźć się w finale. Przygotowania kosztowały go wiele wysiłku, teraz zamierza odpocząć.

Brzozowski do występu na Eurowizji przygotowywał się od trzech miesięcy. Ciężko pracował nad wokalem i układami choreograficznymi. Wszystko wymagało od niego ogromnego wysiłku. Teraz musi się zregenerować. Stresu nie zamierza też odreagowywać na hucznych imprezach. 

- Na pewno nie pójdę w miasto… Po powrocie marzy mi się pojechać na camping i popływać na kite, pobiegać po plaży, pojeździć na rowerze. Potrzebuję takiego wyjazdu, przynajmniej na tydzień czy na dwa. Oczywiście spotkanie z przyjaciółmi, z najbliższymi, którzy na mnie czekają jak najbardziej, ale w wąskim gronie - Rafał zdradza swoje plany „Super Expressowi”.

- Nie jestem osobą, która rzuca się w wir spotkań towarzyskich i uderza na modne restauracje. Wolę kameralne spotkania oraz relaks nad morzem, w ciszy i otoczeniu przyrody… Po tym zamknięciu w hotelu potrzebuję po prostu przestrzeni. Może pojadę również na dwa trzy dni w Bieszczady, żeby pochodzić po górach z plecakiem - dodaje artysta.

Więcej w naszym wywiadzie z Rafałem, który odsłuchacie poniżej!

Rafał Brzozowski zdradził „Super Expresowi” swoje plany po powrocie z Eurowizji!

Quiz. Historia Polski na Eurowizji. Znasz wszystkich reprezentantów?

Pytanie 1 z 10
Kto dwukrotnie reprezentował nasz kraj?

Więcej o Eurowizja 2021

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE