Martyna Wojciechowska niespodziewanie zaszła w ciążę. Lekarze nie dawali jej szans na macierzyństwo

2021-05-15 20:49 Wiktoria Policha
Martyna Wojciechowska
Autor: AKPA Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska to jedna z najsłynniejszych polskich podróżniczek i dziennikarek zwiedzających przeróżne zakątki świata. Przeprowadziła wywiady z wieloma kobietami, do których podróżowała w niemal każdy zakątek świata. Martyna Wojciechowska przemierzyła tysiące kilometrów jednak to właśnie do najbliższych wraca najchętniej. Odnalazła miłość zarówno tą do mężczyzny jak i dziecka. Martyna Wojciechowska niespodziewanie zaszła w ciążę. Okazuje się, że lekarze nie dawali jej szans na macierzyństwo. Poznajcie intymną i nieznaną dotąd historię Martyny Wojciechowskiej.

Martyna Wojciechowska nie miała szans na zajście w ciążę, a jednak udało się. O wszystkim, jedna z najsłynniejszych polskich podróżniczek, opowiedziała w rozmowie z Tomaszem Sekielskim. Martyna Wojciechowska postanowiła poruszyć tematy i problemy, z którymi zmagają się kobiety, a przy okazji opowiedziała o tym, co spotkało ją samą. Lekarze nie dawali jej szans na macierzyństwo, z czym musiała się zmierzyć: "Oczywiście wiem, skąd się biorą dzieci, ale dostałam diagnozę od lekarzy, że nie mogę być mamą. W związku z tym nauczyłam się żyć z tą myślą, która jest trudna dla kobiety, ale przyzwyczaiłam się do myśli, że macierzyństwo nie będzie mi w życiu dane. Związane to było z poważną chorobą, operacją… Byłam przekonana, że nie będę miała dziecka, więc kiedy zaszłam w ciążę, byłam zaskoczona..." - mówiła. Martyna Wojciechowska była związana przed laty z Jerzym Błaszczykiem (w 2007 roku pobił rekord Polski w nurkowaniu głębinowym na głębokości 231 metrów, zmarł w 2016 roku).

Martyna Wojciechowska niespodziewanie zaszła w ciążę. Lekarze nie dawali jej szans na macierzyństwo

Po narodzinach Marysi (13 l.) ich córeczki, rozstali się, a Błaszczyk zmarł w 2016 roku. Był to cios dla córki i byłej partnerki, jednak życie potoczyło się dalej. Maria ma już trzynaście lat. W dniu urodzin Martyna Wojciechowska napisała pod wspólną fotografią: "Lata mijają, a ja wciąż nie mogę za Nią nadążyć... 13. LAT TEMU NA ŚWIECIE POJAWIŁA SIĘ MARYSIA! I wywróciła całe moje życie do góry nogami. Zawsze powtarzam, że macierzyństwo to najbardziej fascynująca, ale też najtrudniejsza podróż w moim życiu. W dodatku bez mapy".

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski

Martyna i Przemysław są w szczęśliwym związku, wzięli ślub i bardzo się kochają: " Choć zarzekałam się, że "to nie dla mnie", to... każdy dzień jest lepszy od poprzedniego!". Póki co nie planują dzieci, jednak Przemysław Kossakowski odnajduje się w roli opiekuna Marysi. Kto wie, co przyniesie czas...

Wojciechowską potrącił samochód! Dziennikarka opublikowała nagranie

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze