Matura 2021. Geografia rozszerzona: odpowiedzi i arkusze CKE z matury 13 maja 2021

2021-05-12 16:41
Matura 2021. Geografia rozszerzona: odpowiedzi i arkusze CKE sprawdzisz tutaj. Co było na maturze z geografii?
Autor: Marcin Gadomski / Super Express Matura 2021. Geografia rozszerzona: odpowiedzi i arkusze CKE sprawdzisz tutaj. Co było na maturze z geografii?

Matura 2021: w czwartek (13.05.2021) uczniowie zmierzą się z geografią rozszerzoną. Na pewno interesują ich arkusze i odpowiedzi z matury z geografii na poziomie rozszerzonym. W tym materiale przeanalizujemy najważniejsze zagadnienia związane z egzaminem z geografii 2021. Sprawdźcie, co było na maturze z geografii rozszerzonej i jak wam poszło. Szczegóły na se.pl poniżej.

Spis treści

  1. Matura 2021: arkusze i odpowiedzi z geografii! Sprawdź co było na maturze 13.05.2021
  2. Matura 2021, geografia rozszerzona: arkusze i odpowiedzi
  3. Matura 2021 z geografii rozszerzonej: arkusze CKE, odpowiedzi
  4. Matura 2021: przecieki i arkusze z rozszerzonej geografii

Matura 2021: arkusze i odpowiedzi z geografii! Sprawdź co było na maturze 13.05.2021

Poniżej prezentujemy wam arkusze i odpowiedzi z matury z rozszerzonej geografii. Jakie zadania pojawiły się na egzaminie? Nasi dziennikarze analizują odpowiedzi. Więcej szczegółów w specjalnie przygotowanej galerii zdjęć!

Matura 2021, geografia rozszerzona: arkusze i odpowiedzi

Trwa matura 2021. W czwartek (13.05.2021) przyszedł czas na popularną wśród uczniów geografię na poziomie rozszerzonym. Dlaczego często pada wybór na ten przedmiot? Wiele kierunków studiów ceni dobre wyniki właśnie z nauki o mapach itd.. W tym materiale przekażemy wam arkusze maturalne z rozszerzonej geografii. Błyskawicznie będziecie mogli przeanalizować zadania, które w 2021 pojawiły się na jednym z najważniejszych egzaminów w życiu. 

Zobacz też: QUIZ. Maturalna powtórka z geografii. Jeśli rozwiążesz ten test, maturę zdasz bez problemu

Matura 2021 z geografii rozszerzonej: arkusze CKE, odpowiedzi

Arkusze CKE z matury 2021 z geografii na poziomie rozszerzonym opublikujemy zaraz po przekazaniu tych materiałów przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Jakie zadania były na maturze z geografii? Warto pamiętać, że na oficjalne odpowiedzi i rozwiązania zadań będziemy musieli poczekać troszkę dłużej. Oczywiście w momencie, gdy CKE opublikuje takowe - to my niezwłocznie uzupełnimy nasz artykuł.

SPRAWDŹ: Matura 2021: Geografia rozszerzona. TUTAJ prowadzimy relację na żywo!

Matura 2021: przecieki i arkusze z rozszerzonej geografii

W internecie nie brakuje tych, którzy chcą zarobić na tegorocznych maturzystach. Możecie natrafić na linki zatytułowane np. "zobacz co będzie na maturze z geografii!" "wyciekły pytania z rozszerzonej geografii"!. Ostrzegamy - w wielu przypadkach mamy do czynienia ze sprytnymi oszustami, którzy podsyłają nam zainfekowane pliki, tudzież wymuszają przelanie konkretnych pieniędzy. Opierajcie się na oficjalnych źródłach! 

Przecieki z matury z geografii nie powinny się pojawić i nikt wam ich nie zagwarantuje. Arkusze z geografii na poziomie rozszerzonym nie mogą ujrzeć światła dziennego przez rozpoczęciem egzaminu, a ten startuje 13 maja o godzinie 9:00. Warto natomiast przejrzeć arkusze i zadania z poprzednich lat lub też z matury próbnej. Te ostatnie publikujemy w naszej galerii.

Matura 2021 ruszyła 4 maja. Jak podaje CKE, w tym roku do matury przystąpi koło 271 000 zdających. Wyniki pojawią się 5 lipca. Jeżeli macie przydatne informacje lub chcecie się podzielić problemami, związanymi z egzaminem maturalnym - czekamy na was na m.in. na naszym Facebooku.

Matura 2021:

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE