Matura 2021: kiedy wyniki matur? Jest konkretna data

2021-05-04 20:26 Konrad Marzec
Matura 2021: kiedy wyniki matur? Jest konkretna data
Autor: Domin Matura 2021: kiedy wyniki matur? Jest konkretna data

Matura 2021: kiedy wyniki matur? To pytanie pojawia się niemal natychmiast po pierwszym egzaminie maturalnym. Zestresowani uczniowie chcieliby już wiedzieć, czy zdali jeden z najważniejszych testów. Jak poszedł polski, matematyka, angielski i inne? Wiemy już, kiedy zostaną przekazane wyniki matury 2021. Możecie sobie już zanotować konkretną datę.

Spis treści

  1. Matura 2021: kiedy wyniki matur?
  2. Matura 2021: wiemy, kiedy będą wyniki. Konkretna data
  3. Matura 2021: bądź na bieżąco z "Super Expressem"

Matura 2021: kiedy wyniki matur?

Matura 2021 wystartowała 4 maja 2021 roku. We wtorek (4.05.2021) uczniowie mierzyli się z językiem polskim na poziomie podstawowym oraz językiem łacińskim i kulturą antyczną na rozszerzonym. Zestresowani maturzyści chcieliby już wiedzieć, czy udało im się zdać jeden z najważniejszych egzaminów, który determinuje nieodległą przyszłość. Dodatkowym czynnikiem, który nie ułatwia życia maturzystom jest pandemia koronawirusa. Kiedy będą wyniki matur? Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość i poczekać co najmniej kilkadziesiąt dni. Zgodnie z harmonogramem matur 2021, całe szaleństwo zakończy się 20 maja. Co dalej?

Czytaj też: Matura 2021: Miasto - przestrzeń przyjazna czy wroga człowiekowi? "Ziemia obiecana" Reymonta. Sprawdź, czy zdasz z polskiego!

Matura 2021: wiemy, kiedy będą wyniki. Konkretna data

Przed zdającymi maturę 2021 co najmniej kilkadziesiąt dni stresu. Centralna Komisja Egzaminacyjna informuje, że wyniki pojawią się 5 lipca. Uczniom z naszego kraju i nie tylko życzymy połamania piór i satysfakcjonujących rezultatów. Pamiętajcie, że codziennie będziemy was informować w naszych lokalnych serwisach o przebiegu egzaminów maturalnych. Arkusze, rozwiązania, testy sprzed lat i wiele więcej - to wszystko będziemy analizować do 20 maja. 

Matura 2021: bądź na bieżąco z "Super Expressem"

Arkusze maturalne, odpowiedzi przygotowane przez ekspertów, sugestie, najważniejsze informacje przekazywane przez CKE - to wszystko znajdziecie w najbliższych dniach na naszych portalach. Chcesz dowiedzieć się, jak poszło maturzystom z twojego regionu? Nic trudnego. Codziennie w naszych lokalnych serwisach publikujemy galerie i komentarze. Poniżej znajdziecie wszystkie nasze artykuły, dotyczące matury 2021.

Matura 2021:

Tegoroczni maturzyści już po egzaminie maturalnym z języka polskiego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE