Mery Spolsky

i

Autor: Grumyza / materiały prasowe Mery Spolsky 2 czerwca zagra na Kortowiadzie 2022.

Mery Spolsky gwiazdą Kortowiady 2022. Została ostatnia niewiadoma

2022-04-12 12:00

Została już tylko jedna, ostatnia niewiadoma na liście gwiazd Kortowiady 2022, która na początku czerwca odbędzie się w Olsztynie. We wtorek (14 kwietnia) organizatorzy juwenaliów UWM ogłosili występ Mery Spolsky. Artystka zagra na Kortowiadze 4 czerwca, ostatniego dnia imprezy.

Mery Spolsky sama pisze i komponuje swoje utwory. Na koncie ma też pierwszą książkę: „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj”. Ceniąca gry ze słowem artystka nagrała dotąd dwa albumy: „Miło Było Pana Poznać” i „Dekalog Spolsky”. Mery Spolsky zagra w Olsztynie 4 czerwca, podczas ostatniego dnia Kortowiady 2022. Oprócz niej, tego dnia na kortowskiej scenie wystąpią: PRO8L3M, Vito Bambino, Tymek oraz gwiazda, która pozostaje ostatnią niewiadomą.

Kortowiada 2022 odbędzie się w Olsztynie w dniach 1-4 czerwca. Pierwsze koncerty zaplanowane są na 2 czerwca. Zagrają wtedy: Baranovski, Happysad, O.S.T.R., Kwiat Jabłoni i Łydka Grubasa. Dzień później na scenie pojawią się: Kaśka Sochacka, Zalewski, Enej, Kayah i Sokół.

Poza koncertami zaplanowanych jest szereg wydarzeń towarzyszących: biegi, konkurs talentów i wiele innych. Nie zabraknie także tradycyjnej parady studentów i imprezy w słuchawkach. Namiot Silent Party będzie działał przez wszystkie cztery festiwalowe dni. Bilety na juwenalia w Olsztynie można kupować za pośrednictwem serwisu internetowego. Organizatorami Kortowiady są Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (reprezentowany przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego) oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Antek Królikowski przez wybryki straci pół miliona złotych!

Sonda
Czy wybierasz się na Kortowiadę 2022?
Kortowiada 2021. Enej na scenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE