Kolejni pracownicy szpitala w Limanowej ZAKAŻENI koronawirusem! Ozdrowieńcy w powiecie bocheńskim

2020-04-22 10:37 AT
koronawirus
Autor: https://pixabay.com/pl/

Małopolski Urząd Wojewódzki przedstawił najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa. Zakażenie SARS-CoV-2 wykryto u kolejnych 19 osób, w tym siedmiu z powiatu limanowskiego i jednej z powiatu tarnowskiego. Niestety infekcja dopadła pracowników szpitala w Limanowej. Dobrą informacją jest powrót do zdrowia pięciu pacjentów z powiatu bocheńskiego.

W środę, 22 kwietnia Małopolski Urząd Wojewódzki poinformował o dziewiętnastu nowych przypadkach koronawirusa. Zarażeni SARS-CoV-2 mają od 6 do 88 lat. Siedem kolejnych osób dotkniętych epidemią pochodzi z powiatu limanowskiego. Według informacji portalu limanowa.in są to pracownicy tamtejszego szpitala. Nowym zakażonym jest także jeden mieszkaniec powiatu tarnowskiego. Łącznie w powiecie limanowskim stwierdzono już 48 przypadków SARS-CoV-2, a w powiecie tarnowskim 9.

Zdecydowanie lepszą wiadomością jest powrót do zdrowia pięciu osób z powiatu bocheńskiego. Nie zdradzają one objawów infekcji i zostały zaliczone do grupy ozdrowieńców. W całej Małopolsce mamy już 88 takich pozytywnych przypadków (stan na 22 kwietnia godz. 10.00).

Ziołowa maseczka wynaleziona na SGGW. Jak działa maseczka z ziół?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ!

KoronawirusRaport: Nowy Sącz 22.04

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: