Małopolski szpital robi testy na obecność koronawirusa. Trzeba za nie słono zapłacić!

2020-06-09 16:05 AT
Test na koronawirusa
Autor: Shutterstock Koszt badań to 450 złotych, wyniki są znane po 24 godzinach

Szpital powiatowy w Limanowej wykonuje badania na obecność koronawirusa. Nie są one jednak darmowe, trzeba za nie zapłacić i to sporo. Do wykonania testów nie jest natomiast wymagane posiadanie skierowania od lekarza, ale zamiar przebadania się trzeba wcześniej zgłosić telefonicznie. Wyniki są znane bardzo szybko, bo już po 24 godzinach.

Szpital Powiatowy im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej od wtorku, 9 czerwca wykonuje odpłatne testy na obecność koronawirusa. Koszt takich badań to 450 złotych, a pacjent może poznać ich wyniki już po 24 godzinach poprzez zalogowanie się na stronie laboratorium, lub po 48 godzinach w puncie rejestracji pracowni analitycznej limanowskiego szpitala.

Do przeprowadzenia badań nie jest wymagane skierowanie od lekarza, czy sanepidu, należy się jednak na nie wcześniej umówić telefonicznie. Punkt pobrań zlokalizowany jest w namiocie przed budynkiem szpitala. Testy są wykonywane od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 10.00, do ich przeprowadzenia wymagane jest posiadanie ze sobą dokumentu ze zdjęciem i numerem PESEL.

- Od wtorku  9 czerwca Pacjenci mają możliwość wykonywania odpłatnego (bez skierowania) badania  w kierunku PCR – SARS CoV-2 (test na koronawirusa). Koszt badania to 450 zł. Opłaty należy dokonać bezpośrednio przed badaniem w kasie parkingu. Pacjent po 24 godzinach może odczytać wynik poprzez logowanie na stronie laboratorium (kod dostępu uzyskuje podczas badania) lub po upływie 48 godzin w puncie rejestracji pracowni analitycznej limanowskiego szpitala. Punkt pobrań zlokalizowany jest w namiocie przed budynkiem szpitala. Wymagana jest rejestracja telefoniczna dzień przed wykonaniem badania w godzinach od 8.oo - 15.oo. pod numerem telefonu 536 544 595.

Prywatne badania wykonywane będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 10.oo. Na badanie należy zabrać dokument ze zdjęciem i nr PESEL. Istnieje możliwość wykonania testów immunologicznych dla większej grupy osób (oferta skierowana do firm) po wcześniejszym uzgodnieniu warunków i terminów pod numerem telefonu 18/ 33-01-780 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00) - brzmi pełna treść informacji umieszczonej na stronie internetowej Szpitala Powiatowego w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ!

Miejska wypożyczalnia rzeczy w Krakowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: