Kryminalni z Inowrocławia dopadli 26-latka. Pogrążyła go amfetamina

i

Autor: KPP w Inowrocławiu Kryminalni z Inowrocławia dopadli 26-latka. Pogrążyła go amfetamina

Kryminalni z Inowrocławia dopadli 26-latka. Pogrążyła go amfetamina

2021-06-14 9:32

Biuro prasowe KPP w Inowrocławiu poinformowało o udanej akcji funkcjonariuszy z tego miasta. Kryminalni wpadli na trop mężczyzny, którego nieakceptowalnym hobby były narkotyki. W jego domu ujawnili znaczną ilość amfetaminy, z której można było zrobić blisko 170 działek. - Taka ilość zabronionych środków trafi do utylizacji, a jej posiadaczowi grozi kara do 10 lat więzienia. Decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany - przekazuje nam asp. szt. Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji.

Kryminalni z Inowrocławia dopadli 26-latka. Pogrążyła go amfetamina

Policjanci z województwa kujawsko-pomorskiego regularnie toczą walkę z tymi, którzy posiadają narkotyki lub też nawet handlują zabronionymi środkami. Tym razem funkcjonariusze z Inowrocławia wymierzyli cios 26-latkowi, który "zainteresował się" takowymi. Kilka dni temu kryminalni uzyskali informację o mieszkańcu wcześniej wspominanego miasta, który miał być uwikłany w zabronione środki. - Gdy pogłębili wiedzę na temat inowrocławianina, 10 czerwca wkroczyli do jego mieszkania i przeszukali je - informuje w komunikacie prasowym asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Czytaj także: Pojechał nad jezioro i miał DESPERACKIE zamiary! Dramatyczna akcja służb z Inowrocławia i okolic

- Kryminalni ujawnili dwa plastikowe worki z białym proszkiem o łącznej wadze ponad 85 gramów. Badanie testerem wykazało, że to amfetamina. Do sprawy został zatrzymany 26-letni mężczyzna. Zabezpieczone środki i zebrane dowody skutkowały tym, że następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków - wyjaśnia policjantka z Inowrocławia.

Policjanci i oskarżyciel wnioskowali o tymczasowe aresztowanie zatrzymanego. Sąd przychylił się do tych próśb i na trzy miesiące aresztował podejrzanego. - Grozi mu kara do 10 lat więzienia - podsumowuje asp. szt. Izabella Drobniecka.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Inowrocław i okolice na sygnale:

Policja zlikwidowała potężną plantację koło Inowrocławia. Dwie osoby zatrzymane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE