Nikt wcześniej nie widział TEGO zdjęcia Magdy Gessler! Tak wyglądała na swoim ślubie! Brzuszek robił wrażenie

2021-05-15 17:06 Wiktoria Policha
Kuchenne Rewolucje - Magda Gessler
Autor: fot. AKPA Kuchenne Rewolucje - Magda Gessler

Magda Gessler to restauratorka, która od lat występuje w polskich mediach. Jest prowadzącą "Kuchennych Rewolucji", a wszystko to za sprawą świetnego wyczucia smaku i stylu, którym obdarowuje restauratorów w całej Polsce. Jej poczucie elegancji zobaczymy też na zdjęciu ze swojego ślubu z Volkhartem, ojcem Tadeusza Mullera! Tego zdjęcia Magdy Gessler nikt wcześniej nie widział. Tak wyglądała na swoim ślubie. Opięta sukienka i ciążowy brzuszek przyciągają wzrok!

Na Instagramie Magdy Gessler pojawiło się zdjęcie sprzed lat. Archiwalna fotografia ze ślubu prowadzącej "Kuchenne Rewolucje" zachwyciła fanów restauratorki, ale też samą gwiazdę! Wróciła do wspaniałych wspomnień związanych z zaślubin z Volkhartem Mullerem. Para miała zapomnieć o sesji, więc zrobiła ją dwa tygodnie po uroczystościach. Wyszło wspaniale! Na zdjęciu ślubnym Magdy Gessler widzimy ją oraz jej wybranka. Mama Lary i Tadeusza ma na sobie białą suknię za kolano, białe rajstopy i połyskujące buty ze zdobieniem. Uroku dodaje brzuszek Magdy Gessler, która była wtedy w ciąży. Tak opisała to na Instagramie: "Ślub z Volkhartem już w opiętej sukni... Z Tadeuszem pod sercem. Zakochani w sobie... Zapomnieliśmy o sesji ślubnej... i zrobiliśmy ja dwa tygodnie po uroczystości. Mój zapach z tego dnia zostanie zawsze w mojej emocjonalnej pamięci #muget #diorisimo #35 c koniec maja ... upał #madryt #volkhartmuller #magdaikonowiczmuller" - czytamy. Zobaczcie sami!

Rafał Brzozowski przed Eurowizją 2021: Hejt motywuje mnie do pracy

Eurowizja 2021 - przygotuj się!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze