Matura 2021 z biologii załamała uczniów. "Zamiast studiów będę zakładać panele", "Co to do ch*** było". Komentarze i odpowiedzi z biologii

2021-05-13 12:36
Matura 2021: Angielski rozszerzony. Przecieki? Co będzie na rozszerzeniu z angielskiego?
Autor: Super Express / MZ Matura 2022 będzie łatwiejsza? Jest projekt MEiN

Matura 2021 z biologii rozszerzonej jeszcze trwa, ale niektórzy maturzyści oddali już swoje arkusze i zakończyli egzamin. Niektórzy byli tak załamani tym, co zobaczyli w arkuszach CKE z biologii, że po prostu się poddali. - Co to do ch*** było - pyta jedna z maturzystek w mediach społecznościowych i przyznaje, że wyszła z egzaminu po godzinie i 20 minutach. Zobaczcie pierwsze komentarze zdających, którzy skończyli już pisać maturę 2021 z biologii na poziomie rozszerzonym.

W mediach społecznościowych pojawiają się niepokojące doniesienia o maturze 2021 z biologii na poziomie rozszerzonym. Niektóre zadania z arkusza CKE miały do złudzenia przypominać zadania z innego arkusza dostępnego wcześniej w sieci. Więcej w materiale: Matura 2021: kolejna afera z arkuszami?! CKE będzie mieć problemy? W internecie krążą niepokojące zdjęcia!

Arkusze CKE i odpowiedzi z matury 2021 z biologii na poziomie rozszerzonym znajdują się w galerii poniżej. Odpowiedzi do zadań to tylko sugerowane propozycje rozwiązań, na oficjalne odpowiedzi CKE trzeba jeszcze poczekać.

Matura 2021 z biologii na poziomie rozszerzonym rozpoczęła się 12 maja o godz. 9. Choć na rozwiązanie zadań z arkusza CKE maturzyści mają 180 minut, niektórzy skończyli pisać egzamin jeszcze przed godziną 11. W mediach społecznościowych pojawiają się już pierwsze komentarze maturzystów, którzy podchodzili do matury 2021 z biologii rozszerzonej. Widać, że uczniom nie jest do śmiechu. Wielu z nich wyszło z matury grubo przed czasem, bo zadania z arkusza CKE okazały się dla nich o wiele za trudne. Maturzyści są załamani, niektórzy w dość żartobliwy sposób przyznają od razu, że nie dostaną się na wymarzone studia. Jak zdający oceniają maturę 2021 z biologii? Zobaczcie pierwsze komentarze maturzystów, którymi dzielą się w mediach społecznościowych.

Przeczytaj także: Matura 2021: Biologia rozszerzona. "Jak nigdy nie było tropizmów, to teraz dali". Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj [CKE ODPOWIEDZI PYTANIA BIOLOGIA ROZSZERZONA]

Spis treści

  1. Matura 2021: biologia poziom rozszerzony - pierwsze komentarze
  2. Matura 2021. Komentarze po maturze z biologii rozszerzonej
  3. Matura 2021 biologia rozszerzona: odpowiedzi i arkusze

Matura 2021: biologia poziom rozszerzony - pierwsze komentarze

Niektórzy maturzyści są załamani tym, co zobaczyli w arkuszu CKE z biologii. - Co to do ch*** było - pyta retorycznie jedna uczennica i przyznaje, że wyszła z matury po godzinie i 20 minutach. Jeden z maturzystów ułożył z kolei żartobliwy wierszyk, podsumowujący jego wrażenia z matury 2021 z biologii: "allele morele dziś zamiast studiów będe zakładać panele".

Sprawdź odpowiedzi maturzystów do matury 2021 z biologii rozszerzonej: Matura 2021 z biologii. Na rozszerzeniu lotopałanka, pantofelek i mszyce. Sprawdź odpowiedzi i arkusz CKE z biologii

Matura 2021. Komentarze po maturze z biologii rozszerzonej

Matura 2021 biologia rozszerzona: odpowiedzi i arkusze

Co było w arkuszach CKE na maturze 2021 z biologii rozszerzonej? Jakie są poprawne odpowiedzi do zadań z biologii? Poniżej znajdziecie zdjęcia przykładowych arkuszy CKE z matury z biologii na poziomie rozszerzonym, a gdy tylko pojawią się oficjalne arkusze CKE i odpowiedzi z matury 2021 z biologii rozszerzonej, dodamy je do tego artykułu.

Matura 2021

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE