Matura 2021 z języka angielskiego. Wpis na blogu zaskoczył maturzystów! "Denerwuje mnie to g***o"

2021-05-06 12:46 Rafał Strzelec
Matura 2021: Geografia. Co będzie na maturze z geografii?
Autor: archiwum se.pl Matura 2021: Geografia. Co będzie na maturze z geografii?

Matura 2021 z języka angielskiego na poziomie podstawowym za nami! Abiturienci przez 120 minut zmagali się z zadaniami maturalnymi. Jednym z nich było stworzenie wpisu na blogu, w którym informujemy, że dostaliśmy pracę w wymarzonej firmie. W jednym z podpunktów maturzyści musieli napisać, co ich zaskoczyło podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nie wszystkim spodobało się to zadanie. Maturzyści dzielą się swoimi spostrzeżeniami na Twitterze.

Matura 2021: język angielski. Wpis na blogu zaskoczył maturzystów

Matura 2021 z języka angielskiego na poziomie podstawowym już za nami! 6 maja o godz. 9.00 w szkołach rozpoczął się egzamin maturalny z angielskiego. Abiturienci przez 120 minut zmagali się z zadaniami ze słuchu i czytania ze zrozumieniem. Jak zawsze musieli napisać także dłuższą formę wypowiedzi. W tym roku zostali poproszeni o stworzenie wpisu na blogu, w którym poinformowali, że dostali pracę w firmie, w jakiej chcieli. W jednym z podpunktów maturzyści musieli napisać, co ich zaskoczyło podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nie każdemu to zadanie się spodobało.

Czytaj również: Matura 2021: Język angielski. Alarmy bombowe w szkołach! Sprawdź arkusze CKE, odpowiedzi i temat wypracowania [RELACJA NA ŻYWO]

Matura 2021. Przecieki z Podlasia. Zobacz najlepsze memy [GALERIA]

- Denerwuje mnie to gówno. Bo każą do każdej kropki się odnieść i ją rozwinąć. Ja rozwijam tą kropkę dosłownie jednym dwoma zdaniami, a i tak w ch*j słów przekroczyłam limit mam nadzieje że nie trafie na kogoś kto się do tego przyczepi - napisała jedna z internautek. Wielu maturzystów zauważa, że limit słów nie powinien być już stosowany na maturze.

Czytaj także: "Halo Podlasie, podrzućcie odpowiedzi!". Maturzyści czekają na przecieki z matury 2021 z angielskiego [MEMY]

- Nie miałam pomysłu co mogło mnie zaskoczyć na rozmowie o prace, więc napisałam że manager kazał mi pracować przez pół godziny żeby zobaczyć czy sobie poradzę pod presją czasu XD rozbawiłam samą siebie - napisała w komentarzu jedna z maturzystek. - co jeśli w blogu nie podpisałam się XYZ? :((((  - martwi się z kolei bleyley. - Napisałam ze dostałam prace w firmie Elona Muska przy naprawie elektrycznych samochodów + ze on przeprowadzał te rozmowę i ze był mega przystojny ez XDDD - rozmarzyła się jedna z komentujących.

>>> Czy matura 2021 zostanie anulowana? Afera z przeciekami

- Zapędziłam się i napisałam to bardziej jako list, zamiast blog..... Dadzą jakieś punkty? - pyta jedna z komentujących. Wiele osób zastanawiało się nad podobną kwestią. Internauci są jednak zgodni co do jednego. Tegoroczna matura z angielskiego była łatwa.

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?

Matura 2021 - najważniejsze informacje

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE