Zakopane. Był tak pijany, że po otwarciu drzwi wypadł samochodu. Zobaczcie WIDEO!

2020-06-18 10:55 AT
Pijany kierowca
Autor: Pexels Zakopane. Był tak pijany, że po otwarciu drzwi wypadł samochodu

W Białym Dunajcu inni uczestnicy ruchu drogowego zatrzymali kierowcę, który był tak pijany, że po otworzeniu drzwi własnego samochodu prawie z niego wypadł. Po przeprowadzeniu badań okazało się, że 33-letni mieszkaniec powiatu nowotarskiego miał w organizmie 2,8 promila alkoholu. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku jego nieodpowiedzialności, jednak mężczyźnie i tak grozi kara do dwóch lat więzienia.

Zakopane. Był tak pijany, że po otwarciu drzwi wypadł samochodu

Do zdarzenia doszło w środę, 10 czerwca na ulicy Jana Pawła II w Białym Dunajcu. Widząc niefrasobliwą jazdę kierowcy citroena, inni uczestnicy ruchu drogowego postanowili sprawdzić jaka jest przyczyna takiego zachowania. Kiedy otworzyli drzwi pojazdu, zastali w nim mężczyznę, który był tak pijany, że niemal wypadł ze swojego auta na zewnątrz. Po przebadaniu 33-letniego mieszkańca powiatu nowotarskiego okazało się, że ma on w organizmie 2,8 promila alkoholu.

Nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany przez zakopiańską policję i spędził noc za kratami. Na szczęście 33-latek nie spowodował wypadku, ale za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności i zawieszenie uprawnień do kierowania pojazdami.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express.

PRZECZYTAJ TAKŻE: