46-letni pensjonariusz DPS Bochnia ZMARŁ na COVID-19! Jest też pierwszy ozdrowieniec!

2020-04-25 13:02 AT
46-letni pensjonariusz DPS Bochnia ZMARŁ na COVID-19! Jest też pierwszy ozdrowieniec!
Autor: Starostwo Powiatowe w Bochni Do ośrodka wróciła pani Agnieszka, która była zakażona koronawirusem. Niestety nie wszystkich pensjonariuszy udało się uratować

Radość po powrocie do zdrowia pani Agnieszki, podopiecznej bocheńskiej DPS-u miesza się ze smutkiem po informacji o śmierci innego pensjonariusza tego ośrodka. 46-letni mężczyzna zakażony koronawirusem zmarł na chorobę COVID-19. W dalszym ciągu w szpitalu przebywa ponad trzydziestu podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Bochni.

Wczoraj (24 kwietnia) Małopolski Urząd Wojewódzki potwierdził zgon 46-letniego mężczyzny zakażonego koronawirusem. Był on pensjonariuszem bocheńskiego DPS-u leczonym w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim i według oficjalnych informacji cierpiał na choroby współistniejące. W Małopolsce walkę z COVID-19 przegrało już 25 osób.

Również wczoraj bocheńskie starostwo powiatowe podało wiadomość o pierwszym ozdrowieńcu wśród pensjonariuszy DPS-u. To pani Agnieszka, która obecnie czuje się już dobrze i wróciła do ośrodka. Doskwiera jej wyłącznie samotność i tęsknota za pozostałymi lokatorami Domu Pomocy Społecznej, bo w dalszym ciągu w szpitalu przebywa 35-ciu pensjonariuszy DPS Bochnia. Miejmy nadzieję, że już niedługo także oni wrócą do zdrowia.

W Polsce powstaje pierwszy na świecie test podatności na koronawirusa. Znamy szczegóły

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ!

Prezes Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie: Hejt na lekarzy zaczyna być poważnym problemem [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: