Wybierz duży portfel męski

Miejsce na pieniądze i dokumenty powinno charakteryzować się nie tylko funkcjonalnością, ale i dobrym stylem. Szeroki wybór portfeli męskich pozwoli panom wybrać coś eleganckiego i wytrzymałego zarazem.

Jaki portfel męski najlepszy?

Największą popularnością cieszą się portfele skórzane. Charakteryzują się wytwornością i solidną konstrukcją. Mocne i praktyczne są również portfele z nubuku, które zdobyły sympatię eleganckich mężczyzn.

Wybierz stylowy portfel męski

Szukając portfela, najlepiej stawiać na jakość. W ofercie Calvin Klein znajdziemy wiele nowoczesnych modeli wartych uwagi. Ciekawą ofertę prezentuje również Guess oraz inni producenci galanterii skórzanej. Z pewnością znajdziesz odpowiedni model dla siebie.

czerwone portfele męskie portfele męskie solier niebieskie portfele męskie portfele męskie ze sklepu skorzana portfele męskie ze sklepu answear.com portfele męskie secrid portfele męskie wittchen portfele męskie brødrene portfele męskie ze sklepu eobuwie.pl zielone portfele męskie

duży portfel męski - zobacz wybrane produkty

Duży portfel męski Strellson Carter 4010001188

Duży portfel męski Strellson Upminster 4010001929

Duży portfel męski JOOP! Cardona 4140003752

Duży portfel męski JOOP! Pero 4140003767

Duży portfel męski Strellson Harrison 4010001044

Duży portfel męski Strellson Carter 4010001192

Duży portfel męski Strellson Harrison 4010001047

Duży portfel męski Strellson Camden 4010002295

-17%

Duży portfel męski Pierre Cardin TILAK11 331

Duży portfel męski Strellson Oxford Circus 4010000225

Duży portfel męski Pierre Cardin Montana Tilak11

Duży portfel męski Boss Crosstown 10202294

Duży portfel męski Strellson Carter 4010001187

Duży portfel męski Strellson Camden 4010002294

Duży portfel męski JOOP! Pero 4140003768

-21%

Duży portfel męski JOOP! Pero 4140003769

Duży portfel męski Pierre Cardin Tilak06 326

Duży portfel męski Strellson Billfold V8 4010001300

Duży portfel męski Pierre Cardin TILAK27 8805

Duży portfel męski Pierre Cardin TILAK22 331

-31%

Duży portfel męski Pierre Cardin Tilak26 326

Duży portfel męski Strellson Jefferson 4010001302

Duży portfel męski JOOP! Cardona 4140003749

Duży portfel męski Strellson Harrison 4010001475

Znajdź podobne duży portfel męski