Teresa Werner bardzo długo tego wyczekiwała. Wielka radość! Ten uśmiech mówi wszystko

2021-06-08 10:44 Bartosz Wojsa
Teresa Werner bardzo długo tego wyczekiwała. Wielka radość! Ten uśmiech mówi wszystko
Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner bardzo długo tego wyczekiwała. Wielka radość! Ten uśmiech mówi wszystko

Teresa Werner bardzo długo wyczekiwała dnia, w którym ponownie będzie mogła spotkać się ze swoimi fanami. Wcześniej koncerty w większym gronie, a właściwie w jakimkolwiek, były niemożliwe ze względu na szalejącą w Polsce pandemię koronawirusa. Teraz, gdy obostrzenia zostały częściowo zniesione, koncerty wróciły do łask. Piosenkarka ze Śląska pochwaliła się na Facebooku, że 6 czerwca był dla niej bardzo radosnym dniem. Zdradziła wszystkie szczegóły! Uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Spis treści

  1. Teresa Werner bardzo długo tego wyczekiwała. "Dzisiaj radosny dzień dla mnie"
  2. Teresa Werner rusza w trasę koncertową po całej Polsce. Wystąpi w 26 miastach
  3. Tak przez lata zmieniała się Teresa Werner. Zobacz niesamowitą metamorfozę
  4. Teresa Werner śpiewa od dziecka. Najwięcej fanów ma na Śląsku
  5. Znasz teksty piosenek Teresy Werner? Sprawdź się w naszym quizie

Teresa Werner bardzo długo tego wyczekiwała. "Dzisiaj radosny dzień dla mnie"

Dokładnie 6 czerwca nastąpił dzień, na który od wielu miesięcy czekała Teresa Werner. Wszystkim pochwaliła się na Facebooku, zamieszczając zdjęcie, na którym uśmiech nie schodzi jej z twarzy. "Kochani. Dzisiaj radosny dzień dla mnie. Spotykam się z moją Kochaną publicznością! Dwa koncerty w Żywcu godz. 16.00 i 18.00! Już nie mogę doczekać się tego wyjątkowego spotkania", zapowiedziała. Piosenkarka ze Śląska, podobnie jak wielu innych artystów, długo musiało czekać na zmniejszenie obostrzeń wprowadzonych na czas pandemii koronawirusa w Polsce, które umożliwiłyby im koncertowanie i spotkania z fanami. Ten moment w końcu nastąpił. "Życzę pani pięknych koncertów, cudownej atmosfery i wspaniałej publiczności. Niekończących się braw i bisów. Dużo radości", komentują fani.

Teresa Werner rusza w trasę koncertową po całej Polsce. Wystąpi w 26 miastach

Teresa Werner, śląska diwa i popularna piosenkarka, mistrzyni śląskich szlagierów, rusza w trasę koncertową po całej Polsce. Artystka wystąpi w 26 miastach, gdzie z pewnością da oszałamiające koncerty. Z wcześniejszych tras Teresy Werner wynika, że bilety sprzedają się w błyskawicznym tempie, a sale pękają w szwach, więc ci, którzy zastanawiają się nad zakupem biletu, muszą szybko podjąć decyzję. Koncerty Werner z 2020 roku zostały przeniesione na 2021 rok w związku z obostrzeniami i rygorami dotyczącymi pandemii w Polsce. "Rok 2021 dla Teresy będzie rokiem jubileuszowym, to równe 10 lat temu Teresa rozpoczęła solową karierę muzyczną. W związku z tym, w roku 2021, przewidziane są specjalne koncerty uświetniające dekadę pracy estradowej Teresy Werner", czytamy w zapowiedzi. Koncerty będą pełne niespodzianek, pamiątek i upominków. Organizator informuje, że niezależnie od tego, że na jubileuszowe koncerty Teresy Werner bilety mogą być droższe, to te zakupione dotychczas, zachowują swoją ważność.

Tak przez lata zmieniała się Teresa Werner. Zobacz niesamowitą metamorfozę

Teresa Werner śpiewa od dziecka. Najwięcej fanów ma na Śląsku

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Znasz teksty piosenek Teresy Werner? Sprawdź się w naszym quizie

Wszystko, co musisz wiedzieć o Teresie Werner

Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE