Łagodniejsze obostrzenia dotyczące koronawirusa. Czy tarnowianie wejdą do Parku Strzeleckiego?

2020-04-19 17:26 AT
Łagodniejsze obostrzenia dotyczące koronawirusa. Czy tarnowianie wejdą do Parku Strzeleckiego?
Autor: Adrian Teliszewski Mauzoleum gen. Bema w Parku Strzeleckim

Od poniedziałku, 20 kwietnia zostaną złagodzone obostrzenia związane z epidemią koronawirusa. Dozwolone będzie między innymi korzystanie z terenów zielonych. Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela podjął już decyzję o ponownym otwarciu Parku Strzeleckiego dla mieszkańców, z wyłączeniem znajdującego się tam placu zabaw.

Od poniedziałku, 20 kwietnia Park Strzelecki zostanie ponownie otwarty. Na taką decyzję pozwalają nowe zalecenia związane z epidemią koronawirusa, które zaczną obowiązywać jutro. Niestety w dalszym ciągu zamknięte muszą pozostać place zabaw.  

- Od poniedziałku Park Strzelecki ponownie otwarty. Budząca się przyroda przyniesie spacerowiczom relaks po wielu dniach odosobnienia. Pamiętajmy jednak o odpowiednim dystansie. Proszę też o ostrożność. W parku trwają jeszcze ostatnie prace inwestycyjne. Dawna strzelnica zmienia się w ogród sensoryczny. Z powodu suszy niektóre nasadzenia będą możliwe dopiero w maju i czerwcu. Dobrych spacerów:) - napisał na swoim profilu FB Roman Ciepiela, prezydent Tarnowa.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Potężny pożar składowiska chemikaliów pod Kielcami

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: