WAŻNY komunikat tarnowskiego sanepidu! Dotyczy ogniska COVID-19 w Tuchowie

2020-06-05 11:49
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie
Autor: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie Trwa ustalanie kręgu osób, które mogły zarazić się koronawirusem w tuchowskim sanktuarium

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie prosi o pomoc w dotarciu do osób, które w ostatnim czasie uczestniczyły w Mszach św. sprawowanych w tuchowskim sanktuarium. Wszystkie takie osoby mogą być zakażone koronawirusem i powinny być objęte nadzorem epidemiologicznym. Co ważne, z sanepidem należy kontaktować się telefonicznie, a nie osobiście.

Działania tarnowskiego sanepidu są reakcją na ognisko koronawirusa, które wybuchło w tuchowskim sanktuarium i klasztorze ojców redemptorystów po sobotnich (30 maja) święceniach kapłańskich. Trwa ustalanie kręgu osób, które miały kontakt z zakażonymi SARS-CoV-2. 

Sanepid prosi o kontakt wszystkich uczestników religijnych uroczystości odprawionych w dniach od 28 maja do 2 czerwca w Tuchowie. Dotyczy to również uczestników dni skupień dla narzeczonych oraz osób, które korzystały z kancelarii parafialnej. Co ważne, kontakt ze służbami sanitarnymi powinien odbywać się telefonicznie, a nie osobiście.

Pełna treść komunikatu tarnowskiego sanepidu:

- W związku ze stwierdzonym ogniskiem COVID-19 w domu zakonnym redemptorystów w Tuchowie, prosimy osoby, które uczestnicząc w Mszach Świętych w dniach 28 maja do 2 czerwca br., przyjmowały Komunię Świętą w kościele, lub korzystały z kancelarii parafialnej, lub uczestniczyły w dniu skupienia dla narzeczonych, lub też korzystały z parafii rodzinnej przy parafii ojców redemptorystów w Tuchowie, o kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Tarnowie pod numerami telefonu:

  • (14) 688 – 65- 55
  • (14) 688 – 65- 54
  • (14) 688 – 65- 51

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 21:30, w sobotę od 7:30 do 14:30, lub na numer alarmowy, który jest czynny całą dobę: 602-430-042.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj!

Diablo o koronawirusie: Dostałem BRUTALNIE po DUPIE! Vlog Andrzeja Kostyry

PRZECZYTAJ TAKŻE: