kozaki zamszowe za kolano – buty idealne na każdą porę roku

Kozaki damskie cieszą się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego, bowiem trudno jest znaleźć bardziej kobiece obuwie dla kobiet, które jednocześnie jest komfortowe i uniwersalne. Jeśli dobrze dopasujesz kozaki damskie, zatuszujesz mankamenty swojej figury i podkreślisz zgrabne nogi. Jeśli szukasz wygodnych, ciepłych butów do pracy, zdecyduj się na kozaki damskie na obcasie, które świetnie pasują do ołówkowych spódnic oraz koszul. Skórzane kozaki damskie, np. marki New Look, możesz śmiało nosić na co dzień. Jeśli odpowiednio o nie zadbasz, posłużą Ci przez wiele sezonów. Połącz je z dopasowanymi jeansami bądź legginsami, zwiewnymi sukienkami czy skórzanymi spódnicami. Te wybory to modowe strzały w dziesiątkę.

szare kozaki damskie kozaki damskie przed kolano kozaki damskie emu australia kozaki damskie bez obcasa kozaki damskie na szpilce kozaki damskie na wysokim obcasie kozaki damskie ze sklepu casu żółte kozaki damskie kozaki damskie ze sklepu butymodne.pl kozaki damskie zapato

kozaki zamszowe za kolano - zobacz wybrane produkty

-21%

Zgrabne kozaki marki R.Polański. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 8,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał, Skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-24%

Zgrabne muszkieterki od QUAZI. W skład cholewki wchodzi Skóra naturalna – Zamsz. Buty posiadają obcas o wysokości 6 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Wysoka cholewka ma 57 cm. Zgrabny fason na chłodniejsze dni.

-57%

Kobiecy fason od Stuart Weitzman. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 7 cm. We wnętrzu butów Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

-15%

Zgrabne kozaki marki Eva Minge. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 3,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Filc, Ocieplenie. Komfort noszenia podnosi wkładka: Filc, Ocieplenie. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki zyskują indywidualny charakter dzięki ozdobie: Skóra naturalna, Srebrny metal, Cyrkonie. Idealne na chłodniejsze [...]

Na chłodniejsze dni kozaki marki Marella. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 5,5 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Materiał, Skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Skóra, Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-29%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Sergio Bardi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz, Materiał – Materiał. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 6 cm. We wnętrzu butów Materiał. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-40%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 2,5 cm. We wnętrzu butów Skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-50%

Zgrabne kozaki marki Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 2 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Materiał, Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-13%

Kobiecy fason od Geox. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Licowa, Zamsz. Buty wyposażono w obcas 3,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał, Skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Model wyposażono w technologię Geox Respira. Kozaki wyróżnia ozdoba – Metal, Ozdoba nie jest odpinana, Skóra naturalna. [...]

Kobiecy fason od Simen. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Licowa, Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 4 cm. Wewnętrzna wyściółka to Filc, Materiał, Ocieplenie. Stopa opiera się o wkładkę, to Filc, Ocieplenie. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

Na chłodniejsze dni kozaki marki Oleksy. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 6 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Kaszmir. Komfort noszenia podnosi wkładka: Z wypustkami. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-10%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Eva Longoria. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 3,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-47%

Na chłodniejsze dni kozaki marki L37. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Licowa, Zamsz. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 9 cm. We wnętrzu butów Skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki zyskują indywidualny charakter dzięki ozdobie: Skóra naturalna, Srebrny metal. [...]

-16%

Zgrabne kozaki marki Eva Longoria. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 10 cm. Wewnętrzna wyściółka to Futerko syntetyczne, Ocieplenie. Stopa opiera się o wkładkę, to Futerko syntetyczne, Ocieplenie. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

Kozaki na obcasie z cholewką przed kolano wykonane z eko -zamszuKozaki na obcasie to unikatowe obuwie damskie. Buty posiadają dość wysoką cholewkę, dzięki czemu bez większych problemów zapewniają odpowiedni komfort termiczny, nawet w chłodne dni. Mają niewielki obcas oraz wykonane są z materiałów o bardzo wysokich parametrach jakościowych. Wśród nich można wymienić między innymi zamsz.Vices [...]

-30%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Badura. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Lakierowana, Zamsz. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 3,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał, Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-54%

Kobiecy fason od L37. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Nabłyszczana, Zamsz. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 7 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Materiał, Skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

-23%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Eva Minge. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 5 cm. We wnętrzu butów Futerko syntetyczne, Ocieplenie. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Futerko syntetyczne, Ocieplenie. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki wyróżnia ozdoba – Skóra naturalna, [...]

-24%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Vagabond. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 6 cm. We wnętrzu butów Materiał, Skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-30%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Stuart Weitzman. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz, Materiał – Materiał. Obcas ma w tym modelu wysokość 6 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-56%

Kobiecy fason od Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 8 cm. Wewnętrzna wyściółka to Skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-40%

Kobiecy fason od Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 7,5 cm. We wnętrzu butów Materiał. Komfort noszenia podnosi wkładka: Materiał. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-63%

Kobiecy fason od Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 10,5 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Materiał, Skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-50%

Kobiecy fason od TOMMY HILFIGER. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 9 cm. We wnętrzu butów Materiał. Stopa opiera się o wkładkę, to Skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

Znajdź podobne kozaki zamszowe za kolano