kozaki zamszowe za kolano – buty idealne na każdą porę roku

Kozaki damskie cieszą się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego, bowiem trudno jest znaleźć bardziej kobiece obuwie dla kobiet, które jednocześnie jest komfortowe i uniwersalne. Jeśli dobrze dopasujesz kozaki damskie, zatuszujesz mankamenty swojej figury i podkreślisz zgrabne nogi. Jeśli szukasz wygodnych, ciepłych butów do pracy, zdecyduj się na kozaki damskie na obcasie, które świetnie pasują do ołówkowych spódnic oraz koszul. Skórzane kozaki damskie, np. marki New Look, możesz śmiało nosić na co dzień. Jeśli odpowiednio o nie zadbasz, posłużą Ci przez wiele sezonów. Połącz je z dopasowanymi jeansami bądź legginsami, zwiewnymi sukienkami czy skórzanymi spódnicami. Te wybory to modowe strzały w dziesiątkę.

kozaki damskie na platformie kozaki damskie ze sklepu zapato.com.pl kozaki damskie ze sklepu casu kozaki damskie przed kolano kozaki damskie ze sklepu eobuwie.pl kozaki damskie caprice kozaki damskie na wysokim obcasie kozaki damskie na słupku kozaki damskie gino rossi kozaki damskie ze sklepu wittchen

kozaki zamszowe za kolano - zobacz wybrane produkty

Zgrabne kozaki marki Geox. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 5,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to materiał, skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to wysokogatunkowe tworzywo. Model wyposażono w technologię Geox Respira. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

Na chłodniejsze dni kozaki marki Stuart Weitzman. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz, Materiał – Materiał. Obcas ma w tym modelu wysokość 6 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to skóra. Mocna podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

Kobiecy fason od Geox. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Licowa, Zamsz. Buty wyposażono w obcas 3,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to materiał, skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: skóra. Mocna podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Model wyposażono w technologię Geox Respira. Kozaki wyróżnia ozdoba – metal, ozdoba nie jest odpinana , skóra [...]

Na chłodniejsze dni kozaki marki Lasocki. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Licowa, Zamsz. Buty wyposażono w obcas 3,5 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – filc, ocieplenie. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: filc, ocieplenie. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

-30%

Kobiecy fason od Carinii. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz, Materiał – Materiał. Obcas ma w tym modelu wysokość 9,5 cm. We wnętrzu butów materiał, skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki wyróżnia ozdoba – srebrny metal. Ponadczasowa klasyka [...]

Na chłodniejsze dni kozaki marki Gabor. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 7 cm. We wnętrzu butów materiał, skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to materiał. Mocna podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

Na chłodniejsze dni kozaki marki Lasocki. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz, Materiał – Materiał. Buty wyposażono w obcas 5,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to materiał, skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: filc, ocieplenie. Podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-64%

Kobiecy fason od Eva Minge. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 5,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to skóra. Podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

Zgrabne kozaki marki Eva Minge. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 3,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to filc, ocieplenie. Komfort noszenia podnosi wkładka: filc, ocieplenie. Mocna podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki zyskują indywidualny charakter dzięki ozdobie: skóra naturalna, srebrny metal, cyrkonie. Idealne na chłodniejsze [...]

-40%

Kobiecy fason od Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 8 cm. Wewnętrzna wyściółka to skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: skóra. Mocna podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

Kobiecy fason od Simen. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Nabłyszczana, Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 6,5 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – futerko syntetyczne, ocieplenie. Stopa opiera się o wkładkę, to filc, ocieplenie. Podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-44%

Kobiecy fason od Marc O’Polo. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Licowa, Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 3 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – materiał. Komfort noszenia podnosi wkładka: materiał. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki zyskują indywidualny charakter dzięki ozdobie: skóra naturalna. Buty pasują do [...]

-55%

Kobiecy fason od Stuart Weitzman. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 7 cm. We wnętrzu butów skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: skóra. Podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

-47%

.video-frame{ margin-right: 20px; width:200px; float: left; margin-bottom: 10px;}@media (max-width: 500px){ .product-description__content{ display: flex; flex-direction: column; } .video-frame{ display: block; margin-left: auto; margin-right: auto; } }Kobiecy fason od Gabor. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to skóra naturalna – zamsz, materiał – materiał. Buty wyposażono w obcas 3,5 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – materiał. Stopa [...]

Zgrabne kozaki marki Edeo. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 8 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to skóra. Mocna podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-31%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Bruno Premi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz, Skóra ekologiczna – Skóra ekologiczna. Buty wyposażono w obcas 9 cm. We wnętrzu butów skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to skóra. Podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

-20%

Zgrabne kozaki marki Maciejka. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 4,5 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to skóra. Mocna podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki zyskują indywidualny charakter dzięki ozdobie: skóra naturalna, srebrny metal. Buty pasują do ubrań w różnym [...]

-40%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 2,5 cm. We wnętrzu butów skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to skóra. Podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

Na chłodniejsze dni kozaki marki Solo Femme. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 3,5 cm. We wnętrzu butów filc, materiał, ocieplenie. Stopa opiera się o wkładkę, to filc, ocieplenie. Podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

Zgrabne kozaki marki Geox. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 3 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – materiał, skóra ekologiczna. Komfort noszenia podnosi wkładka: skóra ekologiczna. Podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Model wyposażono w technologię Geox Respira. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-40%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Solo Femme. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 9,5 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – ocieplenie, polar. Stopa opiera się o wkładkę, to ocieplenie, polar. Podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki zyskują indywidualny charakter dzięki ozdobie: skóra naturalna, złoty metal. Ponadczasowa klasyka [...]

Kobiecy fason od Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 4 cm. Wewnętrzna wyściółka to materiał, skóra ekologiczna. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki wyróżnia ozdoba – skóra naturalna. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-46%

Kobiecy fason od Baldowski. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Licowa, Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 10 cm. We wnętrzu butów skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: skóra. Mocna podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-47%

Kobiecy fason od Eva Minge. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 9,5 cm. We wnętrzu butów skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to skóra. Mocna podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

Znajdź podobne kozaki zamszowe za kolano