Matura 2021, geografia rozszerzona: odpowiedzi i arkusze CKE sprawdzisz tutaj. Co było na maturze z geografii?

2021-05-13 13:50
Matura 2021, geografia rozszerzona: odpowiedzi i arkusze CKE sprawdzisz tutaj. Co było na maturze z geografii?
Autor: MKU Matura 2021, geografia rozszerzona: odpowiedzi i arkusze CKE sprawdzisz tutaj. Co było na maturze z geografii? / Zdjęcie ilustracyjne

Matura 2021 przekroczyła półmetek. W czwartek (13.05.2021) przyszła pora m.in. na geografię na poziomie rozszerzonym. Sprawdźcie arkusze CKE i odpowiedzi z matury z rozszerzonej geografii. Chcecie wiedzieć, co było na maturze z tego przedmiotu? Wszystko o egzaminie maturalnym z geografii, który rozpoczął się o godzinie 9:00 znajdziecie na se.pl poniżej.

Spis treści

  1. Matura 2021: arkusze i odpowiedzi z geografii! Sprawdź co było na maturze 13.05.2021
  2. Matura 2021: geografia rozszerzona. Arkusze CKE, odpowiedzi
  3. Matura 2021, geografia rozszerzona: odpowiedzi i arkusze CKE sprawdzisz tutaj.
  4. Matura 2021, geografia: kiedy wyniki? CKE ujawniło datę

Matura 2021: arkusze i odpowiedzi z geografii! Sprawdź co było na maturze 13.05.2021

Poniżej prezentujemy wam arkusze i odpowiedzi z matury z rozszerzonej geografii. Jakie zadania pojawiły się na egzaminie? Nasi dziennikarze analizują odpowiedzi i przekazują swoje propozycje. To nie są oficjalne odpowiedzi! Więcej szczegółów w specjalnie przygotowanej galerii zdjęć!

Matura 2021: geografia rozszerzona. Arkusze CKE, odpowiedzi

Matura 2021, geografia na poziomie rozszerzonym - najważniejsze informacje na temat tego egzaminu będziemy prezentować w tym materiale. W czwartek (13.05.2021) o godzinie 9:00 rozpoczęła się rozszerzona geografia, czyli bardzo popularny przedmiot wśród kandydatów na różne kierunki studiów. Jak wyglądają konkretne statystyki? Przystąpienie do egzaminu maturalnego z geografii zadeklarowało 53,8 tys. uczniów, co daje nam prawie 20 procent wszystkich absolwentów szkół ponadpodstawowych. Matura z geografii rozszerzonej trwa 180 minut. Arkusze CKE i odpowiedzi będziemy podawać już niebawem na naszym portalu.

Zobacz też: Matura 2021. Geografia rozszerzona: odpowiedzi i arkusze CKE z matury 13 maja 2021

Matura 2021, geografia rozszerzona: odpowiedzi i arkusze CKE sprawdzisz tutaj.

Matura 2021 z geografii wystartowała o godzinie 9:00 i w większości szkół potrwa do 12:00. Niedługo później spłyną do nas oficjalne arkusze CKE z rozszerzonej geografii. Ok. godziny 14:00 opublikujemy je w tym artykule, a nasz dziennikarz specjalnie dla was zmierzy się z pytaniami i przekaże sugerowane odpowiedzi. Będziecie mogli sprawdzić, jak wam poszło na egzaminie maturalnym z geografii na poziomie rozszerzonym. Jakie są wasze opinie na temat arkuszy? Czy były proste? A może poziom was niemile zaskoczył? Czekamy na maturalne komentarze m.in. na naszym Facebooku.

Sprawdź też: Matura 2021: Biologia rozszerzona i język francuski! Zobacz arkusze CKE i odpowiedzi [ZAPIS RELACJI]

Matura 2021, geografia: kiedy wyniki? CKE ujawniło datę

Jak podaje CKE, w tym roku do matury przystąpi około 271 000 zdających uczniów z całej Polski. Po zakończeniu egzaminów, czeka ich jeszcze kilkadziesiąt dni stresu. Wyniki matury 2021 pojawią się 5 lipcaWszystkim maturzystom życzymy powodzenia i zachęcamy jednocześnie do przeglądania naszych lokalnych serwisów. Codziennie będziemy publikować sugerowane odpowiedzi, wasze komentarze i ciekawe wątki związane z maturą. Z nam nie przegapicie niczego istotnego!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Matura 2021:

Gwiazdy bez matury [Popek, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE