Matura 2021: Matematyka. Pierwsze komentarze. Maturzyści załamani? „Obym zdała”

Matura 2021: Matematyka. Pierwsze komentarze. Maturzyści załamani? „Boję się”, „Obym zdała”
Autor: DOMIN

Matura 2021. We wtorek, 5 maja, o godz. 9.00 rozpoczął się egzamin z matematyki na poziomie podstawowym. Jest obowiązkowy dla wszystkich maturzystów i wśród wielu z nich budzi ogromne emocje. Część uczniów ze spokojem czekała na egzamin z matematyki, inni – wręcz przeciwnie. „Boję się”, „Obym zdała” – internet i media społecznościowe w środę zalała fala komentarzy i opinii przed, w trakcie i po maturze z matematyki 2021. Maturzyści są załamani? Wielu uczniów jeszcze przed rozpoczęciem egzaminu czuło, że nie są dobrze przygotowani, a „królowa nauk” może przysporzyć im ogromnych trudności, stresu i zmartwień. Zobacz pierwsze komentarze i opinie uczniów na temat matury 2021 z matematyki.

Matura 2021: Matematyka. Na początek był język polski, a dzień później matematyka. To tradycyjne „otwarcie” sesji maturalnej. Egzamin dojrzałości co roku budzi ogromne emocje. W tym są wyjątkowo silne, bo uczniowie wrócili do szkół dopiero po to, by zasiąść w ławkach na sali egzaminacyjnej. Ostatnie miesiące uczyli się zdalnie, bez kontaktu z rówieśnikami czy nauczycielami… Rokrocznie to matematyka wywołuje największe emocje wśród zdających. Jak jest w tym roku? Zobacz pierwsze komentarze i opinie maturzystów o egzaminie z matematyki 2021. Maturzyści są załamani? Nie brakuje komentarzy pełnych strachu i lęku… Uczniowie boją się, czy uda im się zdać maturę 2021? Jakie są ich pierwsze komentarze?

Zobacz: Matura 2021: Matematyka przed nami! "Rekordowo dużo uczniów obleje". U nas znajdziesz arkusze CKE, zadania, odpowiedzi i rozwiązania [RELACJA NA ŻYWO]

Matura 2021: Matematyka. Pierwsze komentarze

„Boję się”, „Obym zdała” – takie i podobne pierwsze komentarze o maturze 2021 z matematyki pojawiły się w sieci jeszcze w środę rano. Po tym, jak opadły emocje związane z pierwszym dniem sesji egzaminów maturalnych 2021 i językiem polskim, to w środę, 5 maja, przychodzi czas na matematykę. Ten egzamin od lat budzi ogromne emocje wśród uczniów. Nic dziwnego – część maturzystów nie zdaje matematyki. Jak będzie w tym roku? Uczniowie są pełni obaw. Widać to w pierwszym komentarzach i opiniach, które trafiają do sieci jeszcze przed rozpoczęciem egzaminu maturalnego z matematyki 2021. Co tegoroczni maturzyści sądzą o matematyce na poziomie podstawowym?

Matura 2021. Czytaj też:

Matura z języka polskiego. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE