Potrącił MATKĘ i dwójkę dzieci w Brodnicy! Kobieta NIE ŻYJE, maleńkie dzieci w szpitalu!

Koszmarny wypadek na dk nr 15 w Brodnicy! Matka nie żyje, dzieci w szpitalu
Autor: KPP w Brodnicy Koszmarny wypadek na dk nr 15 w Brodnicy! Matka nie żyje, dzieci w szpitalu

Brodnica: Koszmarny wypadek na dk nr 15 w Kujawsko-Pomorskiem! 34-latka zginęła na miejscu, a dwójka dzieci trafiła do szpitala - informuje Polska Agencja Prasowa. Ofiara została potrącona przez kierowcę samochodu dostawczego. Trwa policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratora.

Brodnica: śmiertelny wypadek na dk nr 15! Potrącił MATKĘ i DWÓJKĘ DZIECI

Są nowe ustalenia policji ws. śmiertelnego wypadku na dk nr 15 w Brodnicy! Znamy wiek dzieci, zabranych do szpitala. Więcej szczegółów znajdziecie w tym materiale.

Czytaj także: Mateuszek i Nikola patrzyli, jak ich mamusia UMIERA. Anna ZGINĘŁA w drodze do przedszkola w Brodnicy

Wcześniej pisaliśmy:

Czarny dzień na drogach w Brodnicy (województwo kujawsko-pomorskie). W poniedziałek (19.04.2021) przed godziną 7:00 policjanci otrzymali informację o poważnym wypadku. Doszło do niego na ulicy Sikorskiego (dk nr 15). Niestety skutki tego zdarzenia są najgorsze z możliwych. - Ford transit potrącił idącą poboczem kobietę i dwójkę dzieci w wieku 4 lat i 12 miesięcy. Kobieta zginęła na miejscu. Dzieci zostały zabrane do szpitala - poinformowała PAP asp. szt. Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy KPP w Brodnicy.

Czytaj też: Ciężarówka przez kilometr PRZECIĄGAŁA KOBIETĘ po drodze! Śmierć na DK15 w Brodnicy [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]

- Z informacji PAP wynika, że dzieci w momencie zabierania do szpitala były przytomne. Asp. szt. Łukaszewska wskazała w rozmowie z PAP, że jeszcze jest zbyt wcześnie, aby wskazać przyczyny wypadku - czytamy na stronie Polskiej Agencji Prasowej.

Policjantka z Brodnicy przekazała, że w momencie zdarzenia kierowca "dostawczaka" był trzeźwy. Przez długi czas kierowcy musieli się mierzyć z utrudnieniami. Więcej szczegółów pojawi się po śledztwie  funkcjonariuszy, które odbywa się pod nadzorem prokuratora. Rodzinie i bliskim zmarłej składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Brodnica na sygnale:

Wypadek samochodowy w Mierzecicach
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE