Brodnica: ich mamusia nie żyje, maleńkie dzieci w szpitalu. NOWE FAKTY ws. KOSZMARNEGO wypadku na dk nr 15 [ZDJĘCIA]

2021-04-19 13:13 Konrad Marzec

Wracamy do sprawy koszmarnego wypadku, do którego doszło na dk nr 15 w Brodnicy (województwo kujawsko-pomorskie). Oficer prasowy KPP w Brodnicy przekazała nowe fakty i zdjęcia z miejsca zdarzenia. Cały czas trwa śledztwo policjantów pod nadzorem prokuratury.

Brodnica: matka nie żyje, maleńkie dzieci w szpitalu. NOWE FAKTY ws. koszmarnego wypadku na dk nr 15

To miał być spokojny poniedziałek (19.04.2021) w Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie). Nikt nie spodziewał się porannego koszmaru. Do śmiertelnego wypadku doszło na dk nr 15 przy ul. Sikorskiego. Matka i dwójka dzieci zostali potrąceni przez kierowcę samochodu dostawczego. Śledztwo w tej sprawie prowadzą miejscowi policjanci pod nadzorem prokuratora. Przez dłuższy czas droga była zablokowana. Poznaliśmy nowe ustalenia w tej wstrząsającej sprawie. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Ciężarówka przez kilometr PRZECIĄGAŁA KOBIETĘ po drodze! Śmierć na DK15 w Brodnicy [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]

Z początku informowano o poszkodowanych dzieciach w wieku 4 lat i 12 miesięcy. Okazuje się, że maleństwo miało 1,5 roku. Ich mamusia zginęła na miejscu. Kobieta miała 34 lata. - 62-letni kierowca transita był trzeźwy. Policjanci z Brodnicy, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności i przyczyny tej tragedii - podaje asp. szt. Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy KPP w Brodnicy.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia. Do sprawy będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie. Do kierowców z regionu apelujemy o ostrożną jazdę. Zdejmijcie nogę z gazu i starajcie się zachować odpowiedni poziom koncentracji. Pomożecie w ten sposób nie tylko sobie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Brodnica i okolice na sygnale:

Wstrząsający wypadek w Brzózie Królewskiej. Nie żyje Kuba i Kacper
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE