Kto zabił Iwonę Wieczorek?. Nowa książka ma przybliżyć do prawdy. Gra dobiega końca

i

Autor: SE

"Kto zabił Iwonę Wieczorek?". Książka Janusza Szostaka będzie szokować!

2021-09-04 5:58

Iwona Wieczorek zaginęła już przeszło jedenaście lat temu. Dziennikarz śledczy Janusz Szostak z Fundacji Na Tropie nie ma wątpliwości, że młoda kobieta od dawna nie żyje, a jej zwłoki zostały ukryte. Autor książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" jest przekonany, że zatrzymanie sprawców to kwestia czasu. Janusz Szostak podał datę premiery nowej książki pt. "Kto zabił Iwonę Wieczorek?". Ma ona przybliżyć czytelnikom ustalenia z ostatnich miesięcy i lat. Jak twierdzi autor, zbliżająca się data publikacji niepokoi osoby, które znają prawdę o tajemniczym zniknięciu nastolatki z Gdańska. Premiera książki "Kto zabił Iwonę Wieczorek?" już 8 września 2021 roku!

Iwona Wieczorek zaginęła w lipcu 2010 roku. Sprawę od samego początku śledzą miliony Polaków, jednak dotąd nie ma pewności, co dokładnie stało się z młodą gdańszczanką po feralnej imprezie. Janusz Szostak zna akta dotyczące tajemniczego zniknięcia Iwony Wieczorek od podszewki. Od lat bada okoliczności zaginięcia dziewczyny. Autor książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" [KUP ONLINE] nie ma wątpliwości, że niebawem poznamy całą prawdę. - Niestety, towarzyszyła mi osoba, której bliżej było do sprawców. Na szczęście krótko - informował wiosną na Facebooku dziennikarz śledczy. Jak twierdził, pierwsze wzmianki o planowanej premierze książki pt. "Kto zabił Iwonę Wieczorek?" wzbudziły u niektórych duży niepokój. - Ledwie pojawiła się informacja o nowej książce na temat sprawy Iwony Wieczorek, a już zaczął się na mnie atak. I nie myślę tu o hejterach, bo cóż może obchodzić wilka, co myślą o nim barany. Informacja o pojawieniu się książki i o tym, co będzie zawierać, zaniepokoiła jedną z osób, która jest blisko sprawców tej zbrodni. Zdekonspirowała się w histerycznej wiadomości, którą mi przesłała. Nie czytała książki, a już wie, że będzie tam o niej. I bardzo tego się boi. Gra dobiega końca - przekazywał w mediach społecznościowych Janusz Szostak. Na kilka dni przed premierą książki pt. "Kto zabił Iwonę Wieczorek?" emocje rosną. Postanowiliśmy przypomnieć kilka szczegółów z dziennikarskiego śledztwa, które autor zdradził nam w ostatnim czasie.

- Moje spojrzenie na tę sprawę od zeszłego roku mocno się zmieniło. Dużo wniosły nasze poszukiwania, prowadzone razem z "Fundacją Na Tropie", dokończone w przeddzień poprzedniej rocznicy zaginięcia Iwony Wieczorek. Nie mówię jednak o stronie materialnej, bo żadnych szczątków wówczas nie znaleźliśmy. Udało się za to dostrzec tło tej sprawy. Rzeczy, których wcześniej się nie spodziewałem, nie brałem ich na poważnie pod uwagę, okazały się kluczem - mówił Janusz Szostak w rozmowie z trójmiejskim korespondentem Super Expressu.

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Odtwarzamy ostatnie godziny [ZOBACZ REKONSTRUKCJĘ ZDARZEŃ]

Wciąż można zamawiać pierwszą książkę Janusza Szostaka o zaginięciu młodej gdańszczanki. Przybliża ona czytelnikom całą sprawę oraz szereg ustaleń i hipotez. Książka pt. "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" jest dostępna w sprzedaży internetowej [KLIKNIJ TUTAJ].

Co się stało z Iwoną Wieczorek

i

Autor: Wydawnictwo Harde "Co się stało z Iwoną Wieczorek" Link: "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" [KUP TERAZ]

Czy Iwona Wieczorek została zamordowana przez osobę, którą dobrze znała? - Z moich dotychczasowych ustaleń wynika, że pięć osób doskonale wie, co stało się w dniu zniknięcia Iwony. Co najmniej cztery z nich były w toku śledztwa przesłuchiwane. Przypuszczam też, że mama Iwony Wieczorek wie więcej, niż mówi. Jej zachowanie wobec mnie od przeszło roku jest nie tylko dziwne, ale i szokujące. Ja przecież staram się odnaleźć jej córkę. Od lat szukam osób zaginionych, jednak jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby ktoś tak panicznie starał mi się w tym przeszkodzić - mówił Janusz Szostak dla Super Expressu. Przyznał też, że wydarzenia, które miały miejsce od publikacji pierwszej książki, pozwoliły "odsłonić osoby, które mają związek ze śmiercią Iwony Wieczorek". Więcej o jego najnowszych ustaleniach dowiemy się już za kilka dni. Relację z premiery książki pt. "Kto zabił Iwonę Wieczorek?" opublikujemy w nadchodzącym tygodniu na łamach portalu SE.PL.

Czy Twoim zdaniem sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek uda się wyjaśnić? Podziel się z nami opinią w poniższej sondzie!

Sonda
Czy Twoim zdaniem sprawę Iwony Wieczorek uda się rozwiązać?

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Czytaj więcej!

"Iwona Wieczorek nie żyje. Wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć". Zobacz szokujące nagranie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE