"Kto zabił Iwonę Wieczorek?". Nowa książka ma przybliżyć do prawdy. "Gra dobiega końca"

Kto zabił Iwonę Wieczorek?. Nowa książka ma przybliżyć do prawdy. Gra dobiega końca
Autor: SE "Kto zabił Iwonę Wieczorek?". Nowa książka ma przybliżyć do prawdy. "Gra dobiega końca"

Iwona Wieczorek zaginęła już prawie jedenaście lat temu. Dziennikarz śledczy Janusz Szostak z Fundacji Na Tropie nie ma wątpliwości, że młoda kobieta od dawna nie żyje, a jej zwłoki zostały ukryte. Autor książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" jest przekonany, że zatrzymanie sprawców to kwestia czasu. Janusz Szostak zapowiedział już premierę nowej książki pt. "Kto zabił Iwonę Wieczorek?". Ma ona przybliżyć czytelnikom ustalenia z ostatnich miesięcy i lat. Jak twierdzi autor, zbliżająca się data publikacji niepokoi osoby, które znają prawdę o tajemniczym zniknięciu nastolatki z Gdańska.

Iwona Wieczorek zaginęła w lipcu 2010 roku. Sprawę od samego początku śledzą miliony Polaków, jednak dotąd nie ma pewności, co dokładnie stało się z młodą gdańszczanką po feralnej imprezie. Janusz Szostak zna akta dotyczące tajemniczego zniknięcia Iwony Wieczorek od podszewki. Od lat bada okoliczności zaginięcia dziewczyny. Autor książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" [KUP ONLINE] nie ma wątpliwości, że niebawem poznamy całą prawdę. - Niestety, towarzyszyła mi osoba, której bliżej było do sprawców. Na szczęście krótko - poinformował niedawno na Facebooku dziennikarz śledczy. Jak twierdzi, pierwsze wzmianki o planowanej premierze książki pt. "Kto zabił Iwonę Wieczorek?" wzbudziły u niektórych duży niepokój. - Ledwie pojawiła się informacja o nowej książce na temat sprawy Iwony Wieczorek, a już zaczął się na mnie atak. I nie myślę tu o hejterach, bo cóż może obchodzić wilka, co myślą o nim barany. Informacja o pojawieniu się książki i o tym, co będzie zawierać, zaniepokoiła jedną z osób, która jest blisko sprawców tej zbrodni. Zdekonspirowała się w histerycznej wiadomości, którą mi przesłała. Nie czytała książki, a już wie, że będzie tam o niej. I bardzo tego się boi. Gra dobiega końca - przekazał w mediach społecznościowych Janusz Szostak.

Nowa książka o sprawie Iwony Wieczorek ma ukazać się na przełomie sierpnia i września tego roku. - Nakład będzie limitowany liczbą zamówień - poinformował autor. - Nie będzie e-booków. Książkę otrzymają osoby, które zamówią ją w przedsprzedaży - dodał.

Iwona Wieczorek zniknęła przeszło dekadę temu. Odtwarzamy ostatnie godziny [ZOBACZ REKONSTRUKCJĘ ZDARZEŃ]

Wciąż można zamawiać pierwszą książkę Janusza Szostaka o zaginięciu młodej gdańszczanki. Przybliża ona czytelnikom całą sprawę oraz szereg ustaleń i hipotez. Książka pt. "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" jest dostępna w sprzedaży internetowej [KLIKNIJ TUTAJ].

Co się stało z Iwoną Wieczorek
Autor: Wydawnictwo Harde "Co się stało z Iwoną Wieczorek" Link: "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" [KUP TERAZ]

Czy Twoim zdaniem sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek uda się wyjaśnić? Podziel się z nami opinią w poniższej sondzie!

"Iwona Wieczorek nie żyje. Wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć". Zobacz szokujące nagranie!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE