Prowadząca z Eurowizji ukrywała przed swoim chłopakiem, że urodziła się mężczyzną. Nieprawdopodobne, co zrobił, gdy się o tym dowiedział! [FOTO]

2021-05-17 17:50 sylwiab
Nikkie de Jager, Eurowizja 2021
Autor: Instagram / Rafał Brzozowski Official Nikkie de Jager, Eurowizja 2021

Eurowizja 2021: wśród prowadzących zobaczymy Nikkie de Jager (26 l.) - jedną z najpopularniejszych vlogerek modowych na świecie. Gwiazda padła ofiarą wyjątkowo paskudnego szantażu ze strony osób, które znały jej historię. Nikkie de Jager nie czekała, aż szantażyści ujawnią prawdę o jej przeszłości i zdecydowała się coming out. Wyznała, że urodziła się mężczyzną, a także że ukrywała ten fakt przed swoim chłopakiem. Nieprawdopodobne, co zrobił, gdy się o tym dowiedział!

Nikkie de Jager zyskała międzynarodową sławę za sprawą swojego kanału na YouTube NikkieTutorials, który śledzi prawie 14 milionów ludzi. Na Instagramie celebrytka cieszy się jeszcze większą popularnością - obserwuje ją ponad 15,6 miliona osób! Przez zwiększającą się popularność Nikkie de Jager padła ofiarą paskudnego szantażu ze strony osób, które znały ją w przeszłości. Prezenterka Eurowizji zdecydowała się na coming out i zamieściła w sieci filmik, który obejrzano prawie 37 milionów razy!

- Mamy nowy 2020 rok i chcę go zacząć od ujawnienia prawdy o sobie - mówi Nikkie de Jager w pierwszych minutach filmu opublikowanego w sieci 13 stycznia. - Urodziłam się w złym ciele. Jestem osobą transpłciową - wyznała gwiazda.

Eurowizja 2021: Prowadząca Nikkie de Jager urodziła się mężczyzną. Jak zareagował jej chłopak?

- Od zawsze czułam się dziewczyną. Nie rozumiałam dlaczego mam nosić krótko przycięte włosy, spodnie i T-shirty. Chciałam nosić sukienki. Jako dziecko bawiłam się lalkami, malowałam paznokcie i robiłam sobie różne fryzury - tłumaczy w swoim wyznaniu Nikkie de Jager.

Prowadząca Eurowizji wyznała, że już w wieku 6 lat zdecydowała się zapuścić włosy. Rok później ubierała się już tylko w kobiece ubrania. Wyjawiła, jak zareagowali na to jej najbliżsi. 

- Mama i nauczyciele bardzo mnie wspierali. Z kolei dzieci w mojej klasie były nieco zdezorientowane. Część z nich zaakceptowała moją przemianę, a część nie - wspomina.

Nikkie de Jager w wieku 14 lat zaczęła przyjmować żeńskie hormony. Jej zmiana płci trwała prawie 5 lat i zakończyła się tuż przed jej 19. urodzinami. 

- Jako nastolatka zachowywałam się jak dziewczyna, ale jeszcze nie byłam nią oficjalnie. To powodowało, że czułam się jak w pułapce, czułam dużo złości - mówi vlogerka.

Nikkie de Jager przyznała, że jej dorastanie nie należało do najłatwiejszych. Jako nastolatka była prześladowana przez rówieśników z powodu swojego wyglądu. Zaczęła więc nagrywać filmiki do sieci, w której czuła się wolna i mogła być sobą. Autorka kanału NikkieTutorials przyznała, że największym wsparciem była dla niej jej matka, która powiedziała jej, że już od początku ciąży była przekonana, że urodzi córkę. 

- I urodziłam się ja. Mama od razu wiedziała, że jej dziecko będzie gejem albo jeszcze kimś innym - mówi Nikkie.

Ze łzami w oczach przyznała, że matka zawsze ją rozumiała i akceptowała.

- A to najważniejsze dla dziecka: mieć rodzica, który je rozumie, słucha i szanuje bez względu na wszystko - przyznała zapłakana Nikkie.

Prowadząca Eurowizji wyznała także, że przez jakiś czas ukrywała fakt, że urodziła się mężczyzną przed swoim chłopakiem. Bała się, że ta informacja zniszczy ich związek.

- Nie powiedziałam mu od razu, bo bałam się, że go stracę. Ale teraz już wie - mówi autorka kanału NikkieTutorials.

Wyznanie Nikkie wbrew jej obawom nie zrujnowało ich związku. Jej chłopak Dylan Drossaers wykazał się niezwykłą dojrzałością i musi naprawdę kochać Nikkie, bo zdecydował się jej oświadczyć. Historia kończy się wyjątkowo szczęśliwie, bo w sierpniu 2019 roku para ogłosiła zaręczyny! Zobaczcie w galerii niżej jej zdjęcia!

NIE PRZEGAP: Doda dostała wiadomość z rodzinnego domu i totalnie się rozbeczała. Tego, co zobaczyła, w życiu się nie spodziewała

Eurowizja 2021. Tak Rafał Brzozowski przygotowywał się na Eurowizję 2021

Więcej o Eurowizji 2020:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze