bluzy rozpinane chlopiece – idealne na każdą pogodę

Bluzy chłopięce sprawdzają się na co dzień niezależnie od pory roku. Jeśli Twoja pociecha sporo czasu spędza na świeżym powietrzu, bluzy chłopięce będą doskonałym wyborem, by uchronić ją przed zmarznięciem. Sporą popularnością cieszą się zarówno rozpinane bluzy chłopięce, jak i te wkładane przez głowę. Z łatwością można je zabrać ze sobą i założyć, gdy tylko się ochłodzi. Bluzy chłopięce są także dobrą alternatywą dla cienkich wiosennych kurtek. Sprawdzają się niezależnie od wieku chłopców. Dzięki szerokiej gamie produktów, możemy wybierać zarówno sportowe bluzy chłopięce, jak i te oryginalne, z nadrukami czy kolorowymi aplikacjami. Bluzy chłopięce z kapturem dodatkowo ochronią Twoje dziecko przed zmoknięciem w czasie deszczu.

bluzy chłopięce bez ramiączek bluzy chłopięce bez rękawów bluzy chłopięce ze sklepu hulahop.pl bluzy chłopięce z kapturem bluzy chłopięce ze sklepu 4f bluzy chłopięce txm niebieskie bluzy chłopięce bluzy chłopięce bez kaptura czarne bluzy chłopięce bluzy chłopięce 4f

bluzy rozpinane chlopiece - zobacz wybrane produkty

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca rozpinana bluza z kapturem wykonana z miękkiej, jednostronnie drapanej dzianiny. Zapewni komfort podczas codziennych aktywności. ZALETY:rozpinana,dwuwarstwowy kaptur bez regulacji,ocieplane 2 kieszenie boczne,elastyczne ściągacze przy mankietach,nadruki na froncie i plecach,jednostronnie drapana dzianina zapewnia komfort podczas codziennego użytkowania.

-25%

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Rozpinana, chłopięca bluza z kapturem zapewni wygodę podczas codziennych aktywności. ZALETY:rozpinana,nieocieplane wnętrze,zamek na całej długości,2 otwarte kieszenie na froncie,mankiety oraz dół zakończone ściągaczem,zintegrowany kaptur z regulacją na troki,przyjemna w dotyku dzianina z wysoką zawartością bawełny zapewnia komfort podczas codziennych aktywności. 

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca rozpinana bluza z kapturem wykonana z miękkiej, jednostronnie drapanej dzianiny. Zapewni komfort podczas codziennych aktywności. ZALETY:rozpinana,dwuwarstwowy, zintegrowany kaptur bez regulacji,dzielona kieszeń kangurek,nadruk na froncie i plecach,elastyczne ściągacze przy mankietach i na dole,wykonana z miękkiej w dotyku, elastycznej dzianiny z wysoką zawartością bawełny.

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca rozpinana bluza z kapturem wykonana z elastycznej, jednostronnie drapanej dzianiny w technologii 4FWarm. Zapewni komfort podczas codziennych aktywności. ZALETY:kontrastowe, szerokie lampasy wzdłuż rękawów,rozpinana na zamek z technicznym wykończeniem,zintegrowany kaptur obszyty elastyczną lamówką,2 zapinane na zamek kieszenie po bokach,mankiety oraz dół wykończone elastyczną lamówką,raglanowe rękawy zapewniają pełną swobodę ruchów,techniczna, jednostronnie czesana dzianina w technologii 4FWarm [...]

-22%

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca, rozpinana bluza z kapturem wykonana z miękkiej dzianiny. Zapewni komfort podczas codziennych aktywności. ZALETY:zintegrowany, dwuwarstwowy kaptur bez regulacji,2 otwarte kieszenie na froncie,elastyczne ściągacze przy mankietach i na dole,zamek na całej długości.

-22%

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca rozpinana bluza z kapturem wykonana z miękkiej dzianiny zapewni komfort podczas codziennych aktywności. ZALETY:2 otwarte kieszenie boczne,zintegrowany, dwuwarstwowy kaptur,elastyczne ściągacze przy mankietach i na dole,miękka w dotyku dzianina zapewnia komfort podczas codziennego użytkowania.

Bluza sportowa chłopięca

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca bluza sportowa wykonana z elastycznej dzianiny. Szybkoschnące włókna 4FDry wspierają odprowadzanie wilgoci podczas aktywności. ZALETY:rozpinana,wygodna stójka,2 kieszenie boczne zapinane na zamekdół oraz mankiety zakończone elastyczną lamówkąraglanowe rękawy umożliwiają wykonywanie swobodnych ruchówwykonana z miękkiej, elastycznej dzianiny z szybkoschnącymi włóknami 4FDry.

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Nieocieplana, chłopięca bluza z kapturem wykonana z przyjemnej w dotyku dzianiny zapewni wygodę podczas codziennych aktywności. ZALETY:nieocieplane wnętrze,rozpinana na całej długości,dwuwarstwowy kaptur z regulacją na troki,2 otwarte kieszenie na froncie,mankiety oraz dół zakończone elastycznym ściągaczem,przyjemna w dotyku dzianina gwarantuje wygodę na co dzień.

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Ocieplana bluza z kapturem wykonana z miękkiej, przyjemnej w dotyku dzianiny zapewni maksymalny komfort podczas codziennego użytkowania.  ZALETY:rozpinana,2 otwarte kieszenie,dół oraz mankiety zakończone ściągaczem,drapane wnętrze odpowiada za komfort cieplny,zamek na całej długości, z wewnętrzną listwą i osłoną podbródka,dwuwarstwowy kaptur osadzony na podwyższonym kołnierzu chroni szyję i głowę,przyjemna w dotyku dzianina zapewnia pełen komfort podczas aktywności.

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Ocieplana bluza z kapturem wykonana z miękkiej, przyjemnej w dotyku dzianiny zapewni maksymalny komfort podczas codziennego użytkowania.  ZALETY:rozpinana,2 otwarte kieszenie,dół oraz mankiety zakończone ściągaczem,drapane wnętrze odpowiada za komfort cieplny,zamek na całej długości, z wewnętrzną listwą i osłoną podbródka,dwuwarstwowy kaptur osadzony na podwyższonym kołnierzu chroni szyję i głowę,przyjemna w dotyku dzianina zapewnia pełen komfort podczas aktywności.

-20%

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Chłopięca bluza z kapturem wykonana z miękkiej w dotyku, jednostronnie drapanej dzianiny zapewni wygodę podczas codziennych aktywności. ZALETY:wkładana przez głowę,dwuwarstwowy, zintegrowany kaptur,wnętrze podszyte czesanym materiałem,dół i mankiety zakończone lekkim ściągaczem,przyjemna w dotyku, miękka dzianina zapewnia komfort w trakcie użytkowania.

-33%

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Bluza sportowa dla dużych chłopców zapewni wygodę i stylowy wygląd przez cały dzień. ZALETY:nieocieplana,krój: bejsbolówka, ściągacze w mankietach i na dole,2 kieszenie boczne zapinane na zamek,odblaskowe logo z tyłu i na froncie,elastyczna, gładka w dotyku dzianina zapewnia komfort podczas aktywności.

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca bluza z kapturem wykonana z miękkiej, jednostronnie drapanej dzianiny. Zapewni komfort podczas codziennych aktywności. ZALETY:dwuwarstwowy kaptur bez regulacji,ocieplana kieszeń kangurek,elastyczne ściągacze przy mankietach i na dole,raglanowe rękawy zapewniają pełną swobodę ruchów,jednostronnie drapana dzianina zapewnia komfort podczas codziennego użytkowania.

-20%

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca bluza z kapturem wykonana z miękkiej w dotyku, jednostronnie drapanej dzianiny zapewni wygodę podczas codziennych aktywności. ZALETY:wkładana przez głowę,dwuwarstwowy, zintegrowany kaptur,wnętrze podszyte czesanym materiałem,dół i mankiety zakończone lekkim ściągaczem,przyjemna w dotyku, miękka dzianina zapewnia komfort w trakcie użytkowania.

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Ocieplana, chłopięca bluza z kapturem zapewni wygodę podczas codziennych aktywności. ZALETY:2 otwarte kieszenie na froncie,zintegrowany kaptur z taśmą do regulacji,mankiety oraz dół zakończone ściągaczem,wnętrze podszyte miękkim, czesanym materiałem,przyjemna w dotyku dzianina zapewnia wygodę podczas codziennych aktywności,zamek na całej długości z wewnętrzną plisą zakończoną patką chroniącą podbródek.

Bluza sportowa chłopięca

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca, ocieplana bluza sportowa z kapturem wykonana w technologii 4FWarm zapewni komfort podczas każdej aktywności. ZALETY:odblaskowe detale,jednokierunkowy zamek z blokadą suwaka,2 kieszenie boczne z zapięciem na zamek,raglanowe rękawy dla większej swobody ruchów,nieregulowany kaptur osadzony na stójce,mankiety z otworem na kciuk oraz dodatkową wentylacją wspierają cyrkulację powietrza,podszycie z drapanej dzianiny w technologii 4FWarm zapewnia komfort cieplny. 

-14%

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Chłopięca bluza wykonana z miękkiej w dotyku dzianiny zapewni komfort przez cały dzień. ZALETY:nierozpinana,nieocieplana, mankiety i dół zakończone ściągaczami,miękka dzianina z wysoką zawartością bawełny zapewnia wygodę.

-38%

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA:  Ocieplana, chłopięca bluza z kapturem wykonana z przyjemnej w dotyku dzianiny zapewni wygodę podczas codziennego użytkowania. ZALETY:ocieplane wnętrze, 2 otwarte kieszenie po bokach,dwuwarstwowy kaptur z regulacją na troki,dół oraz mankiety zakończone ściągaczem, miękka w dotyku dzianina zapewnia komfort podczas codziennych aktywności.

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca nierozpinana bluza z kapturem wykonana z miękkiej, jednostronnie drapanej dzianiny. Zapewni komfort podczas codziennych aktywności. ZALETY:nierozpinanazintegrowany kaptur bez regulacji,2 otwarte kieszenie po bokachelastyczne ściągacze przy mankietach i na dole,raglanowe rękawy zapewniają pełną swobodę ruchów,jednostronnie drapana dzianina zapewnia komfort podczas codziennego użytkowania.

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca bluza z kapturem wykonana z miękkiej, jednostronnie drapanej dzianiny. Zapewni komfort podczas codziennych aktywności. ZALETY: zintegrowany kaptur bez regulacji,ocieplana kieszeń kangurek,elastyczne ściągacze przy mankietach i na dole,raglanowe rękawy zapewniają pełną swobodę ruchów,jednostronnie drapana dzianina zapewnia komfort podczas codziennego użytkowania.

-22%

Bluza chłopięca (122-164)

4f

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca bluza z kapturem wykonana z miękkiej, jednostronnie drapanej dzianiny. Zapewni komfort podczas codziennych aktywności. ZALETY:zintegrowany kaptur,wkładana przez głowę,elastyczne ściągacze przy mankietach i na dole,jednostronnie drapana dzianina zapewnia komfort cieplny podczas codziennego użytkowania.

Znajdź podobne bluzy rozpinane chlopiece