Iwona Wieczorek. Mama zaginionej: "Mogę wybaczyć, ale nie zapomnę" [WIDEO]

2021-07-14 13:00
Iwona Wieczorek. Mama zaginionej: Mogę wybaczyć, ale nie zapomnę [WIDEO]
Autor: Archiwum prywatne / Maja Rutkowski [YT] / reprodukcja SE Iwona Wieczorek. Mama zaginionej: "Mogę wybaczyć, ale nie zapomnę" [WIDEO]

Iwona Wieczorek uznawana jest za zaginioną od niemal jedenastu lat. Mama młodej gdańszczanki wciąż przeżywa prawdziwy koszmar. Po zniknięciu córki stany emocjonalne zmieniały się wielokrotnie. Szok, smutek, łzy i niesłabnąca nadzieja na powrót ukochanego dziecka. Mama Iwony Wieczorek przyznała w ostatniej rozmowie z Mają Rutkowski, że mogłaby wybaczyć człowiekowi, który odebrał jej córkę, ale nigdy mu tego nie zapomni. Słowa kobiety chwytają za serce. Czy mama Iwony Wieczorek pozna w końcu prawdę?

Iwona Wieczorek zniknęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Niestety, jej bliscy nadal nie wiedzą, co stało się z 19-latką. - Im dalej, tym ta rana jest większa, bardziej krwawi. Troszeczkę może mniej się o tym myśli, ale jednak z tyłu głowy zawsze jest Iwona - mówiła w wywiadzie z Mają Rutkowski mama Iwony Wieczorek. W szczerej rozmowie kobieta przyznała, że wiara pomaga jej w trudnych chwilach, a nadzieja na poznanie prawdy jeszcze nie zgasła. - Ja wierzę w Boga i tego jestem na sto procent pewna. W związku z tym, że ja wierzę w tego Boga, to wierzę też w to, że On nam wszystkim pomoże odnaleźć Iwonę. I my będziemy wiedzieć, co się z Iwoną stało - tłumaczyła. - Czy chciałabyś, żeby osoby, które ją skrzywdziły, poniosły karę? - pytała Maja Rutkowski. - Ja temu komuś mogę wybaczyć to, co on jej zrobił. Ja mu mogę to wybaczyć jako osoba wierząca, ale ja mu tego nie zapomnę - odpowiedziała mama Iwony Wieczorek. - Ja mu tego nie zapomnę, co on zrobił mi, co zrobił mojej rodzinie... Nie, nie, nie... Ale chciałabym bardzo wiedzieć i chciałabym chociaż zobaczyć osobę, która skrzywdziła przede wszystkim Iwonę, pozbawiła ją życia, która skrzywdziła też życie moje i mojej rodziny - dodała łamiącym się głosem mama Iwony Wieczorek.

Najmocniejsze fragmenty rozmowy opublikowanej na kanale "Maja Rutkowski" w serwisie YouTube znajdziesz również w najnowszym odcinku "Rutkowski Story". Cały materiał wideo załączamy poniżej.

Rutkowski Story - Poruszająca rozmowa z mamą Iwony Wieczorek

Jak doszło do zaginięcia Iwony Wieczorek? W poniższej galerii zdjęć krok po kroku analizujemy ostatnie godziny przed zniknięciem młodej gdańszczanki.

W tle poszukiwań Iwony Wieczorek narasta konflikt między Krzysztofem Rutkowskim i dziennikarzem śledczym Januszem Szostakiem. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule Iwona Wieczorek. Awantura po poszukiwaniach. Rutkowski i Szostak idą do sądu! [NOWE FAKTY].

Iwona Wieczorek. Zobacz więcej artykułów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE