Eurowizja 2021. Gdzie i o której oglądać? Transmisja online

Eurowizja 2021. Gdzie i o której oglądać? Transmisja online
Autor: eurovision.tv Eurowizja 2021. Gdzie i o której oglądać? Transmisja online

Eurowizja 2021 odbędzie się w Rotterdamie. Na widzów i uczestników czekają dwa półfinały, które wyłonią finalistów Eurowizji 2021. W Holandii z okazji 65. Konkurs Piosenki Eurowizji wystąpią reprezentanci 39 krajów. Konkurs Eurowizja 2021 to świetna okazja na międzynarodową integrację oraz poznanie muzycznych hitów z każdego zakątka Europy! Polskę będzie reprezentował Rafał Brzozowski z utworem "The Ride". Jak mu pójdzie? Tego dowiemy się podczas drugiego półfinału muzycznego show. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której oglądać transmisję online Eurowizji 2021.

Eurowizja 2021 będzie transmitowana w całej Europie. Do walki stanie aż 39 państw, których reprezentanci zaśpiewają przygotowane utwory specjalnie na 65. Konkurs Piosenki Eurowizji. Pełną listę uczestników znajdziecie tutaj: Eurowizja 2021: Lista uczestników. Jaki kraj reprezentują? [GALERIA] Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w Rotterdamie. Holandia jako gospodarz znalazła się na liście państw, które od razu mają miejsce finale. Wszyscy zastanawiają się czy podobne szanse ma Rafał Brzozowski z utworem "The Ride"? Tego dowiemy się podczas transmisji online Eurowizji 2021 podczas drugiego półfinału. Wszyscy czekają na występ polskiego reprezentanta zastanawiając się jak mu pójdzie. Niestety, jego szansa może zostać zaprzepaszczona z powodu pandemii koronawirusa. Rafał Brzozowski w izolacji! Mimo to, fani Eurowizji nie tracą nadziei i przygotowują się na trzy dni wrażeń. Gdzie i o której oglądać Eurowizję 2021? Odpowiadamy!

Eurowizja 2021. Gdzie i o której oglądać? Transmisja online

Eurowizja 2021 rozłożona jest na kilka dni. Wydarzenia rozpoczęły się bowiem w niedzielę 16 maja o godzinie 18:00. Ceremonia otwarcia miała miejsce oczywiście w Rotterdamie, a dokładniej w Rotterdam Cruise Terminal - największym terminalu w porcie. To właśnie tam zgromadzili się artyści, którzy podczas ceremonii otwarcia Eurowizji 2021 przeszli po turkusowym dywanie, pozowali do zdjęć i odpowiedzieli na pytania dziennikarzy. Teraz pozostały już tylko występy! Gdzie i o której oglądać Eurowizję 2021? Transmisja online została przygotowana z myślą o widzach, którzy nie mają telewizorów. Relacje z 65. Konkursu Piosenki Eurowizji będą mogli obejrzeć na stronie eurowizja.tvp.pl. Telewizja Polska również pokaże konkurs Eurowizja 2021 na antenie TVP1. Pierwszy półfinał rozpocznie się we wtorek 18 maja o godzinie 21:00. Marek Sierocki i Aleksander Sikora skomentują konkurs. Powtórka wydarzenia będzie dostępna następnego dnia w środę 19 maja - o godzinie 21:35 w TVP Rozrywka oraz o godzinie 23:40 w TVP Kobieta.

ZOBACZ: Quiz. Historia Polski na Eurowizji. Reprezentanci, kulisy występów i sukcesy rodaków

Drugi półfinał Eurowizji 2021 zaplanowano na czwartek 20 maja o godzinie 21:00. Transmisję również pokaże TVP1 oraz strona eurowizja.tvp.pl. Tego dnia wystąpi reprezentant Polski, Rafał Brzozowski, oczywiście jeśli okaże się, że jest zdrowy. Jeżeli gwiazdor zachwyci publiczność przejdzie do finału, który będzie można zobaczyć 22 maja na TVP1 i oficjalnej stronie.

Eurowizja 2021. Edyta Górniak kontra Rafał Brzozowski

Więcej o konkursie Eurowizja 2021:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze