bluzy chłopięce bejsbolówki – idealne na każdą pogodę

Bluzy chłopięce sprawdzają się na co dzień niezależnie od pory roku. Jeśli Twoja pociecha sporo czasu spędza na świeżym powietrzu, bluzy chłopięce będą doskonałym wyborem, by uchronić ją przed zmarznięciem. Sporą popularnością cieszą się zarówno rozpinane bluzy chłopięce, jak i te wkładane przez głowę. Z łatwością można je zabrać ze sobą i założyć, gdy tylko się ochłodzi. Bluzy chłopięce są także dobrą alternatywą dla cienkich wiosennych kurtek. Sprawdzają się niezależnie od wieku chłopców. Dzięki szerokiej gamie produktów, możemy wybierać zarówno sportowe bluzy chłopięce, jak i te oryginalne, z nadrukami czy kolorowymi aplikacjami. Bluzy chłopięce z kapturem dodatkowo ochronią Twoje dziecko przed zmoknięciem w czasie deszczu.

bluzy chłopięce ze sklepu a4a.pl bluzy chłopięce ze sklepu megakoszulki.pl niebieskie bluzy chłopięce bluzy chłopięce bez kaptura bluzy chłopięce ze sklepu mall.pl bluzy chłopięce bez rękawów bluzy chłopięce ze sklepu hulahop.pl bluzy chłopięce txm bluzy chłopięce megakoszulki bluzy chłopięce ze sklepu 4f

bluzy chłopięce bejsbolówki - zobacz wybrane produkty

-16%

Bluza chłopięca (122-164)

– gramatura: 300 gsm – zintegrowany kaptur – zapinana na zamek – dwie kieszenie boczne na zamek – ściągacz na dole i przy rękawach 

-22%

Bluza chłopięca (122-164)

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca bluza z kapturem wykonana z miękkiej dzianiny zapewni ciepło i wygodę podczas codziennych aktywności. ZALETY:samoblokujący się zamek 1/3,mankiety i dół zakończone ściągaczami,frontowa kieszeń typu kangur + 1 zapinana kieszeń z tyłu,zintegrowany kaptur bez regulacji,wykonana z jednostronnie drapanej dzianiny, dzięki czemu zapewnia komfort podczas użytkowania.

Bluza chłopięca (122-164)

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca bluza z kapturem wykonana z miękkiej, jednostronnie drapanej dzianiny. Zapewni komfort podczas codziennych aktywności. ZALETY:ocieplana kieszeń kangurek,zintegrowany kaptur z regulacją,elastyczne ściągacze przy mankietach i na dole,raglanowe rękawy zapewniają pełną swobodę ruchów,jednostronnie drapana dzianina zapewnia komfort podczas codziennego użytkowania.

Bluza chłopięca (122-164)

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Ocieplana, chłopięca bluza z kapturem zapewni wygodę podczas codziennych aktywności. ZALETY:2 otwarte kieszenie na froncie,zintegrowany kaptur z taśmą do regulacji,mankiety oraz dół zakończone ściągaczem,wnętrze podszyte miękkim, czesanym materiałem,przyjemna w dotyku dzianina zapewnia wygodę podczas codziennych aktywności,zamek na całej długości z wewnętrzną plisą zakończoną patką chroniącą podbródek.

-29%

Bluza chłopięca (122-164)

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Chłopięca bluza wykonana z miękkiej, bawełnianej dzianiny zapewni komfort przez cały dzień. ZALETY:nierozpinana,nieocieplana, mankiety i dół zakończone ściągaczami,miękka dzianina z wysoką zawartością bawełny zapewnia wygodę.

-16%

Bluza chłopięca (122-164)

– materiał: 70% bawełna, 30% poliester – gramatura: 350 gsm – ściągacz na dole i przy rękawach 

-18%

Bluza chłopięca (122-164)

– materiał: 62% poliester, 33% bawełna, 5% elastan – gramatura: 350 gsm – zintegrowany kaptur – zapinana na zamek – dwie kieszenie boczne na zamek – ściągacz na dole i przy rękawach 

Bluza chłopięca (122-164)

KONCEPCJA PROJEKTOWA:  Ocieplana, chłopięca bluza z kapturem wykonana z przyjemnej w dotyku dzianiny zapewni wygodę podczas codziennego użytkowania. ZALETY:ocieplane wnętrze, dwuwarstwowy kaptur bez regulacji, dół oraz mankiety zakończone ściągaczem, miękka w dotyku dzianina zapewnia komfort podczas codziennych aktywności.

Bluza chłopięca (122-164 cm)

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Rozpinana, chłopięca bluza z kapturem idealnie sprawdzi się podczas codziennych aktywności, gwarantując wygodę na co dzień. ZALETY:rozpinana,zamek na całej długości,2 kieszenie boczne z zapięciem na zamek,elastyczne mankiety z otworem na kciuk zapobiegają podwijaniu się rękawów,zintegrowany kaptur bez regulacji,opuszczone szwy rękawów gwarantują swobodę ruchów,przyjemna w dotyku dzianina zapewnia wygodę podczas codziennych aktywności,nieocieplane wnętrze.

-50%

Bluza chłopięca (122-164)

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca bluza z kapturem wykonana z miękkiej dzianiny zapewni komfort podczas codziennych aktywności. ZALETY:wygodny zamek 1/2,odblaskowe elementy,2 otwarte kieszenie po bokach,zintegrowany, dwuczęściowy kaptur bez regulacji,mankiety zakończone ściągaczem, dół wykończony elastyczną taśmą,miękka dzianina zapewnia wygodę podczas codziennego użytkowania.

-40%

Bluza chłopięca (122-164)

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca bluza z kapturem wykonana z miękkiej, przyjemnej w dotyku dzianiny zapewni komfort podczas codziennego użytkowania. ZALETY:samoblokujący się zamek 1/3,mankiety i dół zakończone ściągaczami,frontowa kieszeń typu kangur + 1 zapinana kieszeń z tyłu,kaptur bez regulacji, osadzony na podwyższonym kołnierzu,miękka dzianina z wysoką zawartością bawełny zapewnia wygodę. 

-25%

Bluza chłopięca (122-164cm)

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Rozpinana, chłopięca bluza z kapturem zapewni wygodę podczas codziennych aktywności. ZALETY:rozpinana,nieocieplane wnętrze,zamek na całej długości,2 otwarte kieszenie na froncie,mankiety oraz dół zakończone ściągaczem,zintegrowany kaptur z regulacją na troki,przyjemna w dotyku dzianina z wysoką zawartością bawełny zapewnia komfort podczas codziennych aktywności. 

-22%

Bluza chłopięca (122-164)

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Chłopięca bluza z kapturem wykonana z miękkiej, bawełnianej dzianiny zapewni komfort przez cały dzień. ZALETY:samoblokujący się zamek 1/3,mankiety i dół zakończone ściągaczami,frontowa kieszeń typu kangur,zintegrowany kaptur bez regulacji, osadzony na podwyższonym kołnierzu,miękka, jednostronnie drapana dzianina zapewnia wygodę i komfort cieplny podczas użytkowania.

-38%

Bluza chłopięca (122-164)

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Ocieplana, chłopięca bluza z kapturem wykonana z miękkiej dzianiny zapewni komfort podczas codziennego użytkowania. ZALETY:nierozpinana,wygodny, dwuwarstwowy kaptur,mankiety oraz dół zakończone lekkim ściągaczem,raglanowa konstrukcja rękawów nie ogranicza ruchów,obustronnie zapinana na zamek kieszeń typu kangurek,miękki w dotyku materiał zapewnia komfort użytkowania,jednostronnie drapana dzianina gwarantuje komfort cieplny. 

-29%

Bluza chłopięca (122-164)

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca bluza wykonana z miękkiej, bawełnianej dzianiny zapewni komfort przez cały dzień. ZALETY:nierozpinana,nieocieplana, mankiety i dół zakończone ściągaczami,miękka dzianina z wysoką zawartością bawełny zapewnia wygodę.

-29%

Bluza chłopięca (122-164)

– materiał: 100% bawełna – ściągacz na dole i przy rękawach 

-18%

Bluza chłopięca (122-164)

– gramatura: 350 gsm – zintegrowany kaptur – zapinana na zamek – dwie kieszenie boczne na zamek – ściągacz na dole i przy rękawach 

-30%

Bluza chłopięca (122-164)

– materiał: 92% poliester, 8% elastan – gramatura: 250 gsm – zintegrowany kaptur – zapinana na zamek – dwie kieszenie boczne na zamek 

-16%

Bluza chłopięca (122-164)

– materiał: 70% bawełna, 30% poliester – gramatura: 300 gsm – zintegrowany kaptur – zapinana na zamek – dwie kieszenie boczne na zamek – ściągacz na dole i przy rękawach

-16%

Bluza chłopięca (122-164)

– materiał: 70% bawełna, 30% poliester – gramatura: 300 gsm – zintegrowany kaptur – zapinana na zamek – dwie kieszenie boczne na zamek – ściągacz na dole i przy rękawach 

-16%

Bluza chłopięca (122-164)

– materiał: 70% bawełna, 30% poliester – gramatura: 320 gsm – ściągacz na dole i przy rękawach 

-30%

Bluza chłopięca (122-164)

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięca bluza z kapturem wykonana z miękkiej dzianiny zapewnia ciepło i wygodę podczas codziennego użytkowania.  ZALETY:ocieplane wnętrze,dwuwarstwowy kaptur bez regulacji,dół oraz mankiety zakończone ściągaczem,miękka w dotyku dzianina zapewnia komfort podczas codziennych aktywności.

Bluza chłopięca (122-164 cm)

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Rozpinana, chłopięca bluza z kapturem idealnie sprawdzi się podczas codziennych aktywności. ZALETY:rozpinana,zamek na całej długości,2 kieszenie boczne z zapięciem na zamek,elastyczne mankiety z otworem na kciuk zapobiegają podwijaniu się rękawów,zintegrowany kaptur bez regulacji,opuszczone szwy rękawów gwarantują swobodę ruchów,przyjemna w dotyku dzianina zapewnia wygodę podczas codziennych aktywności,nieocieplane wnętrze.

Bluza chłopięca (122-164)

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Chłopięca bluza wykonana z miękkiej w dotyku dzianiny zapewni komfort przez cały dzień. ZALETY:nierozpinana,nieocieplana, mankiety i dół zakończone ściągaczami,miękka dzianina z wysoką zawartością bawełny zapewnia wygodę.

Znajdź podobne bluzy chłopięce bejsbolówki