Bydgoszcz: trwają poszukiwania tego mężczyzny! Gdzie jest Tadeusz Ziółkowski?

2021-04-22 10:58 Konrad Marzec
Bydgoszcz: trwają poszukiwania tego mężczyzny! Gdzie jest Tadeusz Ziółkowski?
Autor: BCZK / Magdalena Witt-Ratowsa Bydgoszcz: trwają poszukiwania tego mężczyzny! Gdzie jest Tadeusz Ziółkowski?

Ważny komunikat Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Tadeusza Ziółkowskiego lat 65, który w dniu 20 kwietnia 2021 r. około godziny 22:00 wyszedł z miejsca zamieszkania na terenie dzielnicy Fordon udając się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej do niego nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną. Rozpoznajesz go? Koniecznie powiadom służby!

Bydgoszcz: trwają poszukiwania tego mężczyzny! Gdzie jest Tadeusz Ziółkowski?

Przekazujemy ważny komunikat służb z Bydgoszczy. Policja poszukuje zaginionego Tadeusza Ziółkowskiego (65 l.), który 20 kwietnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania w dzielnicy Fordon. Do chwili obecnej nie dał znaku życia, nie kontaktował się z rodziną! Na stronie Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego czytamy, że mężczyzna ma zaniki pamięci! 

Rysopis zaginionego Tadeusza z Bydgoszczy:

  • wzrost 168 cm,
  • krępej budowy ciała,
  • sylwetka otyła,
  • włosy siwe krótkie.

- Poszukiwany w chwili zaginięcia ubrany był w granatowe spodnie dresowe, koszulę polar w kratkę, czapkę z daszkiem - informują policjanci z Bydgoszczy. Poniżej zamieszczamy zdjęcie poszukiwanego! Przyjrzyjcie mu się uważnie.

Zaginiony Tadeusz Ziółkowski z Bydgoszczy. Rozpoznajesz go? Powiadom policję!
Autor: KWP w Bydgoszczy Zaginiony Tadeusz Ziółkowski z Bydgoszczy. Rozpoznajesz go? Powiadom policję!

- Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Fordon pod numerem telefonu 47-751-58-59 lub 112 - apelują funkcjonariusze.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Bydgoszcz na sygnale:

Lubuskie: SZALEŃCZY pościg za poszukiwanym mężczyzną! Wszystko nagrały kamery
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE