Koronawirus wrócił do Tuchowa! Nowe ognisko wybuchło w Centrum Zdrowia

Koronawirus wrócił do Tuchowa! Nowe ognisko wybuchło w Centrum Zdrowia
Autor: Vesna Harni/cc0/pixabay Koronawirus wrócił do Tuchowa! Nowe ognisko wybuchło w Centrum Zdrowia

Dopiero co Tuchów poradził sobie z ogniskami koronawirusa na terenie klasztoru i bazyliki ojców redemptorystów oraz w Domu Pogodnej Jesieni, a już musi zmagać się z nowymi przypadkami infekcji. Dzisiaj (27 lipca) w Tuchowie potwierdzono cztery przypadki SARS-CoV-2. Wszystkie są związane z Centrum Zdrowia.

Burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek poformowała, że w poniedziałek (27 lipca) na terenie miasta potwierdzono cztery przypadki zakażenia koronawirusem. Wszystkie są związane z ogniskiem SARS-CoV-2, które wybuchło w Centrum Zdrowia. Jego źródłem jest kobieta pracująca w pracowni analitycznej CZT. 

- Niestety nie mamy dobrych wiadomości, dzisiaj zostały potwierdzone 4 nowe przypadki zakażenia na terenie Tuchowa. Ognisko zakażenia jest wspólne, pracownia analityczna Centrum Zdrowia w Tuchowie. Bardzo proszę o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, tj. dystans 1,5 metra, zakrywanie ust i nosa w miejscach zamkniętych i publicznych, unikanie dużych skupisk ludności - napisała na FB Magdalena Marszałek, burmistrz Tuchowa.

PRZECZYTAJ TAKŻE: