Radiowóz policji z Włocławka

i

Autor: materiały policji Włocławek. Ubliżał matce i groził jej śmiercią. Na miejscu policjanci odkryli coś jeszcze / Zdjęcie ilustracyjne

Włocławek. Znęcał się nad matką i groził śmiercią. Na miejscu policjanci odkryli coś jeszcze

2020-08-07 13:27

Niespodziewanym rezultatem zakończyła się interwencja domowa, do której zostali wezwani funkcjonariusze policji z Włocławka. - Podczas wykonywania czynności w mieszkaniu, funkcjonariusze ujawnili około 50g amfetaminy i około 30 g marihuany. Mężczyzna trafił do celi - informuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Włocławek: Dyżurny lokalnej jednostki policji otrzymał w tym tygodniu zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie w jednym z bloków w mieście. Miał on ubliżać matce i grozić jej pozbawieniem życia. W trakcie interwencji funkcjonariusze zwrócili uwagę na przedmioty znajdujące się w pokoju agresywnego 34-latka, wśród których była waga elektroniczna i łyżeczka z nalotem białej substancji. Nieopodal znajdował się także zawinięty w folię biały proszek. Już wtedy było wiadomo, że mężczyzna będzie miał spore kłopoty. W wyniku przeszukania policjanci ujawnili dodatkowo słoik z zawartością suszu roślinnego o charakterystycznym zapachu marihuany. Wszystkie narzędzia i substancje zabezpieczono, a podejrzanego zatrzymano.

- Ujawnione środki poddano testom, które wykazały, że są to narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany, z których można było przygotować łącznie ponad 100 porcji środków odurzających. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz zarzut znęcania się nad matką - opowiada st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska z zespołu prasowego KMP we Włocławku.

Kryminalni wspólnie z prokuratorem wystąpili do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 34-latka. - Decyzją sądu mieszkaniec Włocławka najbliższe 3-miesiące spędzi w więziennej celi - podsumowuje policjantka z Włocławka.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Tak policja z Włocławka walczy z przestępczością

Szaleńczy rajd ulicami Włocławka. Grupa SPEED w akcji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE