Złoty Pikling po Kuchennych rewolucjach. "Smaczne, ale BEZ ZACHWYTU" - opinie gości o nowym menu

2021-03-12 8:14 jpp
Magda Gessler
Autor: Akpa Magda Gessler

Złoty Pikling to nowa nazwa dawnej restauracji Mikołajek w Słupsku, która przeszła Kuchenne rewolucje pod okiem Magdy Gessler. Sprawdziliśmy, jakie są opinie o Złotym Piklingu i co znalazło się w nowym menu restauracji po Kuchennych rewolucjach. Zobaczcie, czy warto będzie się tam wybrać, gdy restauracje zostaną ponownie otwarte. Na razie w Złotym Piklingu można zamawiać dania na dowóz.

Dawny Mikołajek - kultowy w czasach PRL-u lokal w Słupsku - dostał drugie życie pod nazwą Złoty Pikling. Dzięki Kuchennym rewolucjom pod czujnym okiem Magdy Gessler zyskał nie tylko nową nazwę, ale także odświeżone wnętrze, a przede wszystkim oryginalne i pyszne menu. Czy to wystarczyło, by pomóc właścicielce Joli, która musi spłacać 90 tys. złotych kredytu w trudnych czasach pandemii? Magda Gessler opuszczając Złoty Pikling miała wątpliwości, czy restauracji się powiedzie. - W kuchni nie ma żadnego pasjonata - mówiła. Restauratorka wróciła do Słupska po 18 tygodniach, by spróbować dań serwowanych w Złotym Piklingu po Kuchennych rewolucjach.

Przeczytaj także: Mikołajek w Słupsku po Kuchennych rewolucjach. Magda Gessler uratowała kultową restaurację w czasie pandemii?!

Magda Gessler zamówiła potrawy ze swojego menu. Do wszystkich dań miała jednak sporo uwag, niektóre potrawy uznała za "niejadalne". - Jest bardzo źle - podsumowała znana restauratorka. Czy właścicielka wzięła sobie do serca słowa Magdy Gessler i dopracowała dania podawane w Złotym Piklingu w Słupsku?

Złoty Pikling - poznajcie opinie po Kuchennych rewolucjach

O tym, czy Kuchenne rewolucje w Złotym Piklingu można uznać za udane najlepiej świadczą opinie gości. W internecie jest wiele komentarzy na temat dań serwowanych w restauracji. Przeważają dobre opinie o świeżym i pysznym jedzeniu. Można jednak znaleźć także komentarze gości, którzy uważają, że mogłoby być lepiej. Zobaczcie wybrane opinie o Złotym Piklingu w Słupsku:

 • Jedzenie smaczne, zjedliwe ale bez zachwytu. Bywalem w różnych restauracjach po Kuchennych Rewolucjach lecz w dawnym Mikołajku brakuje tego "Łał" - Dawid
 • Pyszne jedzenie oraz bardzo miła obsługa i profesjonalna, z całego serca polecam! - Daniel
 • Trafiliśmy ze znajomymi będąc w Słupsku do Złotego Piklinga przypadkiem i od teraz będziemy tam gośćmi przy kazdej okazji odwiedzając to miasto. Jedzenie pyszne, spróbowaliśmy wiele potraw i wszystkie smakowały wybornie. Bardzo miła obsługa i przystępne ceny - Ewa
 • Krem z papryki i zupa pomidorowa były przepyszne, a gęsia noga i gulasz z gęsiny i leśnymi grzybami wprost nie z tej ziemi. Porcje były wystarczające, aby się najeść - Tomasz

Złoty Pikling - sprawdzamy menu po Kuchennych rewolucjach

Złoty Pikling po Kuchennych rewolucjach zyskał także nowe menu Magdy Gessler. Znalazły się w nim:

 • Złoty Pikling z sosem frankfurckim - 16 zł
 • Zupa: "Spotkanie ziemi z morzem" z dużą ilością kolendry - 19 zł
 • Zapiekanka z gęsiny na ziemniaczkach w mundurkach polana kisielem buraczano-rabarbarowym - 23 zł (mała), 34 zł (duża)
 • Kruche babeczki z kremem angielskim - 14 zł

W karcie zaczęła także królować gęsina. W menu znalazły się między innymi takie potrawy z gęsiną w roli głównej:

 • pierogi z gęsiną - 22 zł
 • gęsia noga w sosie żurawinowym - 32 zł
 • gulasz z gąski z grzybami leśnymi - 32 zł
 • makaron pappardele z gęsiną - 30 zł

Niestety, pandemia koronawirusa mocno uderza w branżę gastronomiczną - jest to trudny czas dla wszystkich restauratorów. Czy Złoty Pikling w Słupsku przetrwa? Czas pokaże.

Zobaczcie także naszą galerię poniżej: Kuba Wojewódzki i Magda Gessler żyją jak królowie

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Nieudane "Kuchenne rewolucje", Magda Gessler wyrzucona z lokalu!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE