Znak postój pojazdu po wypadku

i

Autor: CC Pixabay.com Kujawsko-Pomorskie: Koszmarny wypadek na DK nr 15 koło Gniewkowa! NIE ŻYJE kierowca / Zdjęcie poglądowe

Kujawsko-Pomorskie: Wypadek na DK nr 15 koło Gniewkowa! NIE ŻYJE kierowca wycinany z auta przez strażaków

2020-06-25 6:23

Fatalny wypadek w województwie kujawsko-pomorskim niedaleko Gniewkowa. W środę (24 czerwca) ok. godziny 23:00 samochód ciężarowy najechał na "osobówkę". Strażacy wycinali z auta kierowcę, ale niestety nie udało się go uratować. DK nr 15 przez długie godziny była zablokowana!

Kujawsko-Pomorskie: Śmierć na DK nr 15 koło Gniewkowa. Do tragedii doszło w środę (24 czerwca) pod odsłoną nocy. Na drogach panują trudne warunki, które ewidentnie dają się we znaki kierowcom. Między Wielowsią a Wierzchosławicami (powiat inowrocławski) samochód ciężarowy najechał na "osobówkę". W akcji ratunkowej uczestniczyły m.in. cztery zastępy straży pożarnej. Niestety służbom nie udało się uratować mężczyzny, który był wycinany z osobowego Daewoo Tico.

Czytaj też: Groźny wypadek na DK nr 15 w Kujawsko-Pomorskiem! Kilkumiesięczne dziecko w szpitalu [ZDJĘCIA]

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu przekazuje, że droga przez długi czas była zablokowana. Na miejscu pojawiła się również policja, która pod nadzorem prokuratora będzie wyjaśniać przyczyny i okoliczności tragedii.

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy wyrazy współczucia, a do innych uczestników ruchu drogowego apelujemy - jedźcie ostrożnie! Warunki na drogach w Kujawsko-Pomorskiem wciąż są dalekie od idealnych. Warto wziąć to pod uwagę przy planowaniu manewrów.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Groza na drogach w Kujawsko-Pomorskiem - wypadki z ostatnich dni

Groźny wypadek w Braniewie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE