Rozpoznajesz tego mężczyznę? Ważny apel policji z Torunia! [ZDJĘCIA]

2020-08-25 12:52 KM

- Jeżeli rozpoznajesz osobę, której wizerunek publikujemy, zgłoś się - apeluje w komunikacie podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu. O jaką sprawę chodzi? Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło w jednym ze sklepów drogeryjnych w Lubiczu Górnym. Z ich ustaleń wynika, że osoba zarejestrowana na nagraniu jest sprawcą tych kradzieży.

Policjanci z Torunia apelują w imieniu kolegów z Dobrzejewic. Funkcjonariusze z tamtejszego komisariatu prowadzą bowiem postępowanie w sprawie kradzieży do jakich doszło w połowie czerwca tego roku, w jednym ze sklepów drogeryjnych na terenie Lubicza. Sprawca skradał produkty kosmetyczne i wyszedł ze sklepu. - Ponieważ jego wizerunek nagrały kamery publikujemy go z prośbą o informację, jeżeli ktoś ze świadków rozpoznaje tego mężczyznę - przekazuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

- Wszystkie osoby, które mogą pomóc w tej sprawie prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Dobrzejewicach pod numerami telefonów 47 754 29 00 lub 47 754 29 02 - apeluje podinspektor Dąbrowska w specjalnym komunikacie.

Przyjrzyjcie się uważnie zdjęciom, które zamieściliśmy w galerii. Być może wasz sygnał pomoże stróżom prawa w rozwikłaniu tej sprawy. Funkcjonariusze już niejednokrotnie podkreślali, że publikacje wizerunku prawdopodobnych sprawców bardzo im pomagają w pracy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Toruń na sygnale - tak policja walczy z przestępczością

Policjanci z Torunia zatrzymali dwóch nastolatków. Kilkadziesiąt zarzutów!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.