Żurawinowa Chatka Zagadka: opinie i menu po Kuchennych rewolucjach. "Lepsze niż u mamy"!

2021-04-01 21:07 Marta Zalewska
Magda Gessler
Autor: Screenshot Facebook Kuchenne Rewolucje

Żurawinowa Chatka Zagadka to kolejna restauracja, która przeszła "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler. Jak sobie radzi w trudnym czasie pandemii koronawirusa w Polsce? Dobra wiadomość jest taka, że karczma nadal funkcjonuje i serwuje dania na wynos oraz z dowozem. Sprawdziliśmy, jakie ma opinie po "Kuchennych rewolucjach" i co znalazło się w menu Magdy Gessler.

Karczma Żurawinowa Chatka Zagadka po Kuchennych rewolucjach

Bar u Skwarka w niewielkiej miejscowości Pogorzelice niedaleko Lęborka prowadzi małżeństwo Alina i Leszek. Wcześniej działał tu lokal, który miał dla nich wyjątkowe znaczenie: jeszcze przed ślubem, gdy umawiali się tu na randki, mówili sobie, że to będzie kiedyś ich miejsce. Marzenie się spełniło, ale rzeczywistość okazała się niezbyt kolorowa. Przejęcie restauracji przypadło na trudny czas pandemii koronawirusa i szybko okazało się, że małżeństwo ściągnęło na siebie kłopoty finansowe. Dlatego poprosili o pomoc Magdę Gessler. Czy "Kuchenne rewolucje" pomogły nie tylko restauracji, ale także rodzinie Aliny i Leszka? Zobaczcie, co się zmieniło w Barze u Skwarka po wizycie Magdy Gessler!

Spis treści

 1. Bar u Skwarka: nowa nazwa po "Kuchennych rewolucjach"
 2. Żurawinowa Chatka Zagadka: opinie po "Kuchennych rewolucjach"
 3. Żurawinowa Chatka Zagadka: menu Magdy Gessler

Bar u Skwarka: nowa nazwa po "Kuchennych rewolucjach"

Magda Gessler zmieniła nie tylko podejście Aliny i Leszka do gastronomii. Dzięki "Kuchennym rewolucjom" lokal zyskał nowe wnętrze oraz nazwę: od teraz nazywa się Karczma Żurawinowa Chatka Zagadka. Nowa nazwa przy okazji podpowiada już, co będzie królowało w restauracji.

Żurawinowa Chatka Zagadka: opinie po "Kuchennych rewolucjach"

Czy ta przemiana wyszła właścicielom na dobre? Najlepiej świadczą o tym opinie gości, które można znaleźć w internecie. Przytaczamy wybrane z nich.

 • - Pyszne jedzenie, jedliśmy karkówkę, schabowe i pomidorową i było lepsze niż u mamy. Bardzo miła obsługa, polecamy wszystkim. A i duże porcje, wszyscy się najedli - Łukasz
 • - Pyszne jedzenie, przystępne ceny, mili wlasciciele i mega plus za odwagę ;) chętnie jeszcze kiedyś zajrzę. Gdy będę w pobliżu to nie ominę - Aneta
 • - Jedzonko pyszne i przytulnie, ceny dość znormalizowane. Miła obsługa - Daniel
 • - Przepyszna drożdżówka z żurawiną i śmietaną, super schabowy i pomidorowa. Pani właścicielka bardzo miła, przyjemna atmosfera. Warto się zatrzymać - Kacper

Jak widać po opiniach gości, jedzenie serwowane w Żurawinowej Chatce Zagadce bardzo smakuje klientom. Zachwalają także duże porcje oraz przystępne ceny. Dużo pozytywnych komentarzy pojawia się także pod adresem samych właścicieli.

Żurawinowa Chatka Zagadka: menu Magdy Gessler

Co można zjeść w Karczmie Żurawinowa Chatka Zagadka? Jak sugeruje nazwa, w restauracji króluje żurawina. Nie mogło jej również zabraknąć w specjalnym menu Magdy Gessler. Zobaczcie, co poleca znana restauratorka w Żurawinowej Chatce Zagadce:

 • pasztet z dziczyzny z leśnym dworem - 21 zł
 • zupa grzybowa - borowikowa pod pierzynką - 25 zł
 • pieczona karkówka wieprzowa podawana z sosem, kopytkami i sałatą z sosem vinegrette - 35 zł
 • ciasto drożdżowe ze śliwkami i konfiturą żurawinową otulone bitą śmietaną - 15 zł

Niestety, choć na myśl o menu Magdy Gessler pewnie wielu osobom cieknie już ślinka, na razie nie będą mogli zjeść tych dań na miejscu w restauracji. Żurawinowa Chatka Zagadka serwuje jednak posiłki na wynos oraz z dowozem, więc jest okazja, by ich spróbować!

Więcej wiadomości o Magdzie Gessler:

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Nieudane "Kuchenne rewolucje", Magda Gessler wyrzucona z lokalu!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE