Akcja policji z Torunia na osiedlu JAR. W mieszkaniu było mnóstwo narkotyków!

2021-05-25 21:02

Toruń: Kryminalni toruńskiej komendy w jednym z mieszkań odnaleźli ponad 1,2 kilograma marihuany. - 30-latek, do którego należał „towar” usłyszał zarzuty. Teraz „amatorowi” zakazanych substancji może grozić do 10 lat więzienia - poinformował nas w komunikacie asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Akcja policji z Torunia na osiedlu JAR. W mieszkaniu było mnóstwo narkotyków!

Funkcjonariusze z Torunia pochwalili się udaną akcją, która miała miejsce w minionym tygodniu. W czwartek (20.05.2021) policjanci zatrzymali 30-latka podejrzanego o złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. - Jego zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych z toruńskiej komendy. Funkcjonariusze weszli do mieszkania mężczyzny znajdującego się na osiedlu JAR i odnaleźli tam ponad 1200 gramów zielonego suszu - wyjaśnił asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Brutalna cisza i krople deszczu na pogrzebie 15-letniej Ani z Torunia. Czy ktoś namówił ją do samobójstwa?!

- Wstępne policyjne testy wykazały, że jest to marihuana. 30-latek już usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Prokurator zdecydował, by do zakończenia postępowania objąć go policyjnym dozorem. Teraz może mu grozić do 10 lat więzienia - poinformował nas asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń na sygnale:

Mundurowi z Torunia oddają hołd policjantowi z Raciborza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE