ATAK ZIMY w Toruniu! Uwaga - będzie bardzo niebezpiecznie! [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-04-07 13:21 Konrad Marzec

Zima zaatakowała Toruń! W środę (7.04.2021) za oknami mieliśmy prawdziwą śnieżną nawałnicę! Uwaga kierowcy - na drogach jest bardzo niebezpiecznie, co potwierdza ostrzeżenie Toruńskiego Centrum Zarządzania Krzysysowego.

Spis treści

  1. ATAK ZIMY w Toruniu! Uwaga - będzie bardzo niebezpiecznie! [WIDEO, ZDJĘCIA]
  2. Alert IMGW dla Torunia. TCZK potwierdza [OSTRZEŻENIE 7.04.2021]

ATAK ZIMY w Toruniu! Uwaga - będzie bardzo niebezpiecznie! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Kwiecień pokazał swoją mroczną stronę! W środę (7.04.2021), ok. południa za oknami obserwowaliśmy prawdziwy atak zimy. Spadło mnóstwo śniegu i co za tym idzie - pogorszyły się warunki na drogach. Potwierdzają to meteorolodzy IMGW oraz przedstawiciele Toruńskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Wymowny film zamieścił w mediach społecznościowych poseł Koalicji Obywatelskiej, Arkadiusz Myrcha, który przebywał w tamtym momencie na starówce! 

Przeczytaj też: TŁUMY pod szpitalem w Toruniu czekały na szczepionkę! Rzecznik tłumaczy poranny chaos [ZDJĘCIA]

Alert IMGW dla Torunia. TCZK potwierdza [OSTRZEŻENIE 7.04.2021]

Apelujemy do kierowców z Torunia i okolic o ostrożność. Całe województwo jest objęte żółtymi alertami IMGW dotyczącymi oblodzenia i przymrozków. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska oceniane jest na 80%, co znajduje odzwierciedlenie w stanie nawierzchni.

- Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników i ich oblodzenie po opadach deszczu ze śniegiem oraz mokrego i przejściowo topniejącego śniegu. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C . przy gruncie około -4°C - wyjaśnia Piotr Kalinowski, dyżurny TCZK.

Toruń w pigułce - bądź na bieżąco!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE