Poważny wypadek w Pigży koło Torunia! 40-letni motorowerzysta w szpitalu

2020-07-13 13:56 Konrad Marzec
Motocykl po wypadku
Autor: CC Pixabay.com Poważny wypadek w Pigży koło Torunia! 40-letni motorowerzysta w szpitalu / Zdjęcie poglądowe

Niespokojnie na drogach w okolicach Torunia. W miniony piątek (10 lipca) w Pigży (gmina Łubianka) doszło do wypadku drogowego z udziałem osobowej Mazdy i motoroweru. - Do szpitala trafił kierujący jednośladem. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury - przekazuje nam mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Wypadek w Pigży. Motorowerzysta w szpitalu! Miniony piątek (10 lipca) przyniósł niepokojące zdarzenie w okolicach Torunia. Wszystko działo się ok. godziny na ul. Św. Boboli w Pigży (gmina Łubianka). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33-latka kierująca osobową mazdą premacy włączając się do ruchu zmusiła motorowerzystę jadącego drogą z pierwszeństwem do wykonania gwałtownego manewru w celu uniknięcia zderzenia.

Wypadek z udziałem ciężarówki US Army

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Jednoślad odbił w lewo i przewrócił się. Kierujący nim 40-latek trafił do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi - przekazuje nam mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Trwa policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze wyjaśniają przebieg, przyczyny i okoliczności tego niepokojącego zdarzenia. Nasza redakcja ponownie apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego - uważajcie na siebie! Pogoda jest bardzo zdradliwa, więc warunki jezdne nie zawsze są idealne.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Toruń i okolice na sygnale - bądź na bieżąco!